пʼятниця, 18 вересня 2009 р.

Інформаційна кампанія "СКАЖИ СВОЄ НІ ХМАРАМ"

ДРУЗІ!

Ми розпочали Кампанію "Ні хмарам!". Ми закликаємо журналістські та експертні кола, засоби масової інформації, студентів підтримати нашу кампанію. Ми віримо, що виключно сміливі і активні дії щодо захисту своїх прав на інформацію зможуть нагадати нашим державним службовцям їхні обов’язки - діяти відповідно до Конституції та Законів України.

Всі ми хоча б раз у житті отримували від державних органів відписки, стандартні відповіді, накшталт "не віднесено до компетенції", "звертайтеся до компетентних органів", "направлено за підпорядкованістю". Самі чиновники відкрито хизуються тим, що можуть надіслати "хмару" у відповідь на запит. Цей термін став настільки всеосяжним, що вже практично сформував ставлення посадовців до законних запитів громад та громадян! Цього не варто терпіти! Досить!

Європейський Вибір силами українських експертів виробив ряд дієвих механізмів захисту права на інформацію. Ми будемо викривати непрофесійних посадовців по всій Україні, викорситовуючи засоби прямого правового, юридичного, суспільного, громадського, медійного тиску.

* ХМАРА - основной вид официальной информации, которая поставляется обществу, партнёрам, подчинённым. ХМАРА может быть в виде официального заявления, ответа, уведомления, ноты, письма. Чаще всего ХМАРЫ пыскаются с целью: 1. Выдать желаемое за действительное; 2. Что бы отстали на некоторое время. Проверить правдивость информации изложенной в ХМАРЕ (на любом бланке) можно, но только своими глазами, на которые часто одевают розовые очки, что бы ХМАРА выглядела реальней...

CASE # 1
Май 2009, Сумская ОДА.

До воспиталочки:После Воспиталочки:


Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні