середа, 28 жовтня 2009 р.

European Day for Civil Justice - WE HAVE SOLVE OUR PROBLEMS

27 жовтня ми провели перший маштабний захід спільно із нашим новим партнером - Кременчуцьким державним університетом - відкриту Лекцію в рамках Європейського тижня цивільної юстиції (European Day for Civil Justice)."Принцип верховенства права, як основа цивільної юстиції - найважливіший інструмент забезпечення ефективності будь-якої правової ситеми. Від того як громадяни та посадовці в Україні ставляться до законів, залежить не тільки майбутнє нашої правової системи, а й стабільність та безпека у розширеній Європі", - сказав Кирило Животовський під час вступної промови в університеті.

Крім презентації Європейського тижня, яке відбулося за сприяння Делегації Європейської комісії в Україні, понад 120 студентів-правників ознайомилися із Проектом нової редакції Конституції України, запропонованої до обговорення Президентом.

Учасники відкритої лекції отримали інформаційні матеріали про Країни ЄС та сувеніри:
- Wise choice? – щоденник на 2009-2010 роки
- Брошуру "Як функціонує ЄС"
- Карти traveling to the EU 2009
- прапорці та ручки із символікою ЄС;

НАСТУПНИЙ спільний захід НУО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР відбудеться 24 листопада в рамках Всесвітньої кампанії з нагоди Міжнародного дня боротьби з насильством проти жінок. Запрошуємо до співпраці!

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні