пʼятниця, 20 листопада 2009 р.

Служба безпеки України - НАТО

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко взяв участь у щорічному Пленарному засіданні Спеціального комітету НАТО, що відбулося 19 листопада 2009 року в штаб-квартирі Альянсу у м. Брюсель.

Спеціальний комітет НАТО є головним дорадчим органом з питань безпеки при Генеральному Секретареві НАТО і Північноатлантичній Раді, слугує форумом для консультацій між спеціальними та розвідувальними службами країн-членів Альянсу та підтримує діалог із розвідувальним співтовариством інших країн-партнерів.

У своїй доповіді „Порядок денний національної безпеки України: актуальні виклики – адекватні відповіді” Валентин Наливайченко окреслив ключові питання поглиблення співробітництва у безпековій сфері, наголосивши при цьому на важливості як двосторонньої взаємодії, так і співпраці у форматах робочих груп Україна – НАТО, на рівні СБУ – Міжнародний секретаріат НАТО, діалогу під час круглих столів та спільних навчань.

В. Наливайченко підкреслив: “Головна мета співпраці – досягнення більш безпечного рівня життя та добробуту громадян України і регіону в цілому”.

Прес–центр СБ України
www.ssu.gov.ua

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні