четвер, 12 листопада 2009 р.

ELECTION2010: Kremenchug Action Plan of V.Yuschenko

Kyryll: Сьогодні Президенти двох сусідніх братніх країн стали авторами цікавих інформацйних приводів. Один звернувся до Росії - Дмитро Медведєв http://www.kremlin.ru/transcripts/5979, Віктор Ющенко - до кременчужан http://www.president.gov.ua/news/15694.html. Президенти були на піднесені, але різнило їх єдине - один мріяв та вимагав, наш - критикував та констатував.

Віктор Ющенко - кандидат в Президенти України. Виборча кампанія розпочалася 3 тижні тому. Триває 41 державний тиждень. Віктор Ющенко кілька разів планував свою поїздку до нас, але.. То грип, то 4 транш. Тепер армія, нафтогаз та прем’єр-бомж. Об 12 годині в Кременчуці вимкнули світлофори. Даїшники у червоних люмінісцентних куртках, як мухомори виросли на кожному перехресті. На ПЄРВОМ російском наживо включили Георгієвський зал, функціонери у різнобарвних нарядах по обидва кордони країн та екранів всідалися перед виступаючими "Номерами 1" своїх країн.

Ющенко вкотре закликав виправляти ситуацію через проведення справжніх реформ. «Країна може уникнути кризи в одному випадку - коли у нас буде прем’єр-реформатор», - переконаний Президент. Нинішній стиль урядової політики, наголосив він, лише поглиблює кризу. «Така політика приводить до одного – що вона працює. Я маю на увазі криза. Криза працює», - сказав Президент.

Дивлячись у пропливаючу телекамеру, як Фабрикант, Медведєв впевнено читав - "Я надеюсь, что благополучие России в относительно недалёком будущем будет напрямую зависеть от наших успехов в развитии рынка идей, изобретений, открытий, от способности государства и общества находить и поощрять талантливых и критически мыслящих людей, воспитывать молодёжь в духе интеллектуальной свободы и гражданской активности"

В Росії виборів немає, рівно як і головної теми - грипу. У нас за 7 місяців державний борг збільшено з 80 млрд. до 230 млрд., наслідком чого стане те, що в бюджеті 2010 року обслуговування відсотків по державному боргу уряду коштуватиме більше, ніж видатки на освіту, медицину й оборону. «Це називається криза - таке управління фінансами, національним бюджетом, відносинами з промисловістю», - констатував Ющенко.

На телебачені Ющекно коментував знову грип - "Масочки.. Масочки чи рукавички? Це не питання.. Закрили у нас школи, а що у гуртожитках коїться... Я не буду казать про масочки, але якщо і їх немає...". Коли пишеш про Кандидата і про діючого Президента, дуже складно відмежувати критику від інформування. "Я економіст, я фінансист. Я думаю що я входжу в 5 кращих банкирів світу... Економіка це лінійна наука, це не психологія, не політика" - заявив Ющенко.

Ющенко дуже професійно як кандидат і президент песимізував економіку. Пообіцяв що за результатами Кременчуцької наради буде прийнято План Дій. Це будуть кроки на деполітизацію всіх процесів - від контролю над розвитком епідемій до подолання кризи. Я не знаю чим більше є ця інформація - обіцянка про Антикризовий план - "пердвиборною обіцянкою", зрозуміло що План дій дітям на вечерю не даш, чи протокольним рішенням, після якого почнється реально щось державне.

Медведєв в 15 раз слухав оплиски. Аудиторія заспокоїлася. Він завершував: "Поручаю Правительству до конца текущего года разработать чёткие критерии оценки результатов внешнеполитической деятельности для решения задач модернизации и технологического прорыва. Нашему МИДу нужно перевести эту работу на системную основу и по её итогам подготовить программу эффективного использования внешнеполитических факторов в целях долгосрочного развития."

Не знаю хто буде контролювати і спостерігати за виконанням "посланий" Медведєва, але точно розумію що Кременчуцький План Дій має бути сформований, та увійти в історію. Цьому маємо сприяти Ми, як вчив нас пів-дня кандидат-президент Ющенко, люди з великої літери та поваги до себе - кременчужани. Вікторе Андрійовичу, кажіть що конкретно треба зробити. Чекаємо на Кременчуцький План базований на 3 Ваших принципах - національному становленню країни, демократії, європейській інтеграції (реформах і змінах).

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні