неділя, 20 вересня 2009 р.

EUROPE DAYS KREMENCHUG 2010

21-23-го травня у Кременчуці відбудуться міські заходи присвячені Дню Європи 2010.
Цьогорічне світкування Днів Європи в Кременчуці підтримали: Європейський Союз в Україні, Представництво Фонду Фрідріха Еберта в Україні, Кременчуцька міська рада, торговельно-розважальний комплекс "ЄВРОПА".

Більше 20 різномантіних заходів для молоді, студентства та представників органів місцевого самоврядування організовано в рамках першої міської програми з відзначення днів Європи у місті.


21 травня відбудеться конференція "Кременчук на шляху до Європи. 2010"

У Конференц залі ТРК «ЄВРОПА» зберуться учасники цьогорічного організаційного комітету зі святкування Днів Європи, щоби обговорити прогрес зроблений містом на шляху до Європи за останні 5 років. Конференція стане продовженням діалогу громадськості з питань економічного клімату регіону, залучення міжнародної технічної допомоги на потреби суспільного розвитку та утвердження демократії.

Захід відбудеться за підтримки Європейського Союзу в Україні, Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Кременчуцької міської ради.

Перша щорічна конференція «КРЕМЕНЧУК на шляху до ЄВРОПИ. 2010» розроблена проектом EU4UKR та включатиме дискусії, обговорення, презентації та доповіді. В конференції візьмуть участь представники Європейського союзу в Україні, Адміністрації Президента, Полтавської обласної державної адміністрації та Кременчуцької міської ради, представники громадських організацій, бізнесу та медіа. Очікується участь 50 представників різних секторів.Програма Конференції:
09:30 Реєстрація. ТРК ЄВРОПА, Конференц-зал
10:00 Відкриття конференції
10:30 СЕКЦІЯ А – «Кременчук на шляху до Європи – 2000-2010»
11:15 Перерва на каву
11:35 СЕКЦІЯ B – «Перспективи інтеграції на місцевому рівні»
13:00 Обід
14:00 СЕКЦІЯ С – Семінар «КРЕМЕНЧУК 2030 – сценарії розвитку міста»
15:00 Перерва на каву
15:20 Прийняття декларації конференції та закриття
16:00 Неформальне спілкування учасників

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР, як координатор Днів Європи в Кременчуці, закликає громадські організації, органи влади, бізнес та медіа обговорити цьогорічні досягнення з європейської інтеграції на місцевому рівні, долучитися до формування програми дій з просування європейських цінностей в місті у 2010/2011 роках, святкування Днів Європи 2011.НУО Європейський Вибір виступило ініціатором проведення Днів Європи в Кременчуці. Наразі, серед заходів, які плануються в рамках святкування-2011, наступні:
1.«Європейське містечко»
2.Кампанія «Кременчук – місто чисте!»
3.Конкурс "Стандарт Європейський"
4.Створення «Європейської алеї»
5.Кампанія в КДУ «Євростудент»
6.Інформаційний Фестиваль «Я – Європеєць!»
7.Акція «Прапор Європи малюємо Разом»

Офіційна сторінка Днів Європи в Кременчуці.

З питань участі в конференції та отримання додаткової інформації зверніться до координатора Днів Європи в Кременчуці – Кирила Животовського, тел. 096 291 58 40, k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu22 травня в центрі міста волонтери та організатори Днів Європи поширюватимуть інформаційні матеріали про ЄС та переваги європейської інтеграції. Буде встановлено 6 пунктів інформування:
- Права людини;
- Економічний розвиток
- Гендерна рівність та права жінок в Україні
- Зелена енергетика та природа
- Дні Європи в Україні
- Здоровий спосіб життя

Європейський клуб Кременчуцького державного університету разом із проектом EU4UKR протягом 4 годин розповідатиме про ЄС, ЄВРОПУ, спільні цінності та орієнтири розвитку.Партнер містечка Кампанія "За майбутнє без куріння" надасть інформаційні матеріали щодо шкідливого впливу тютюнового диму та користі від здорового способу життя.22 травня ТРК ЄВРОПА запрошує усіх активістів Днів Європи відвідати Офіційну вечірку Днів Європи в Кременчуці. З 19 години вас чекає незабутня подорож кулінарними шляхами країн ЄВРОПИ в "Зеленій галереї" ТРК ЄВРОПА. Об 22:22 відкриється клубна вечірка від Днів Європи в Паті-барі ВАНІЛЬ.ТРК ЄВРОПА - елітний торгово-розважальний комплекс класу А в Кременчуці. Відвідувачів чекає - Ресторан "ПІКАСО", Паб "АВГУСТИН", Боулінг-центр "ЄВРОПА", Паті-бар "ВАНІЛЬ", конференц-зала європейського класу, магазини світових брендів. www.europa.pl.ua

Більше інформації про підготовку до заходу Ви знайдете на сторінці Днів Європи в Кременчуці.

Якщо ви бажаєте взяти участь у Днях Європи в Кременчуці,
- як експерт
- як журналіст
- як волонтер
- як учасник акції
напишіть нам листа

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні