середа, 25 листопада 2009 р.

MBC: 25 листопада - Міжнародний день боротьби проти насильства щодо жінок

Учора у Кременчуцькому державному університеті відбулася семінар-нарада присвячена Міжнародному дню боротьби з насильством проти жінок, який відзначають 25 листопада. Участь у зібранні взяли співробітники Кременчуцького міського управління міліції, працівники СБУ та організації «Європейський Вибір». Безпосередніми слухачами та учасниками стали студенти юридичного факультету .

Перше, чому присвятили увагу - взаємодія правоохоронних органів, Служби Безпеки України, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації у процесі боротьби проти насильства відносно жінок.

Під час доповіді працівниками міліції звернуто увагу на факти сімейного насилля.

Великий інтерес в молоді викликали факти саме торгівлі «живим товаром », тобто перепродаж жінок для подальшої сексуальної експлуатації за кордоном та кримінальних проступків відносно жінок .

Проаналізувавши тему, можна говорити про те, що 80% жінок не звертаються за допомогою до правоохоронних органів. Навіть статистичні дані не дають повної картини, адже обліковуються зазвичай ті випадки, коли жінку госпіталізовано до лікарні з тілесними ушкодженнями, відтак надходять повідомлення безпосередньо з лікарень, а не від потерпілих, як повинно бути. І це на даний час можна виокремити, як велику спільну проблему. У таких ситуаціях, коли страждають жінки, слід звертатися до міліції негайно, а не через добу чи навіть і більше, адже чим оперативніше міліція вирахує нападника чи злочинця, тим швидше він понесе відповідальність за протиправні дії.

Тільки у Кременчуці за поточний рік 48 жінок потерпілими від пограбувань, 5 жінок отримали тілесні ушкодження, 8 жінок стали жертвами шахраїв, втім, як не прикро констатувати, з кожним днем ця цифра збільшується. Але покликані на боротьбу з будь-яким проявом зла, працівники міліції ніколи не залишаться осторонь тих, хто потребує допомоги, головне, щоб останні вчасно про неї повідомляли.

ВЗГ ГУМВС
25.11.09
www.mia.pl.ua
www.civicua.org

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні