неділя, 15 листопада 2009 р.

UKRAINE - NATO: Bulletine # 3

Ми презентуємо наш спільний із Громадською Лігою УКРАЇНА-НАТО третій квартальний бюлетень УКРАЇНА-НАТО. Електронне видання було розпочато у цьому році, і надає читачам різноманітну інформацію про діляьність НАТО в Україні і світі.
Бюлетень № 3 - http://www.civicua.org/main/data?t=3&c=1&q=1302231

Тема чергового номера - ГРОМАДСЬКА ДИПЛОМАТІЯ. Ми аналізуємо яким чином НАТО в Україні і світі використовує цей механізм поширення інформації та знань про безпеку.
Військові свята, презентації, круглі столи та шкільні футбольні турніри - все має свій сенс, коли ми говоримо про встановлення зв’язків між різними європейськими культурами і народами. Читайте огляд у свіжому номері е-бюлетеня УКРАЇНА-НАТО статтю "Дні НАТО в Україні"Якщо Ви шукаєте можливості встановлення контактів із державними органами, і не знаєте з чого розпочати - перегляньте презинтацію Координаційного бюро европейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ. В огляді описані основні завдання та проекти над якими працює новостворений державний орган.

Крім того, дізнавайтєся що цікавого вирішили під час 55 Генеральної асамблеї ААД, що корисного можна знайти в інтернеті про безпеку, що подивитися із відео на сервісі YouTube і які заходи не варто пропустити цієї зими у сфері безпеки та НАТО.

УВАГА! Бюлетнь може бути відтворений, пересланий, переданий для подальшого викоритсання. Також, наше видання є виключно е-виданням, тому подумайте про природу та клімат, коли вирішете його друкувати. Це дозволить зберігти ще однє європейське дерево. Чи знаєте Ви що середній європеєць на місяць використовуємо для своїх потреб 20 кг паперу. Дізнатися більше: www.climate.org.ua

Бюлетень № 1 http://www.ua-nato.org.ua/images/download/UA-NATO_Bulletein1.pdf
Бюлетень № 2 http://www.ua-nato.org.ua/images/download/Bulletin_2.pdf

Бюлетень завжди доступний на цих ресурсах:
www.civicua.org
www.nceai.gov.ua
www.ua-nato.org.ua
www.eu.prostir.ua
www.apibd.com

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні