понеділок, 7 грудня 2009 р.

EUROPOL-UKRAINE AGREEMENT SIGNING CEREMONY

Лідери України та ЄС привітали укладення Угоди про стратегічне співробітництво між Україною та Європолом та Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством охорони здоров'я України і Європейським Моніторинговим Центром з питань наркотиків та наркотичної залежності.

на Відео – два співробітника протоколу 13-го Саммиту Україна - ЄС оглядають залу перед початком спільної прес-конференції.


UA-EU Summite, Kyiv 04 December

Європол Україна і Європейський поліцейський офіс (Європол) домовилися про стратегічну співпрацю. Відповідна угода була підписана у Києві. З українського боку її підписав заступник міністра внутрішніх справ Василь Мармазов. Мета цієї угоди - запобігання і протидія будь-яким формам міжнародної злочинності, проявам терористичних погроз, торгівлі людьми, наркотиками і іншими психотропними речовинами.Угода, зокрема, передбачає обмін оперативною інформацією загального характеру. Основними завданнями служби є координація роботи національних служб в боротьбі з міжнародною організованою злочинністю і поліпшення інформаційного обміну між національними поліцейськими службами. Серед основних напрямів роботи Європолу - боротьба з тероризмом, нелегальною торгівлею зброєю, наркоторгівлею, дитячою порнографією і відмиванням грошей.

на відео - процедура підписання угоди про співпрацю з Європолом церемонія підписання під пильним оком Президента України Віктора Ющенко, Прем'єр-Міністра Швеції Фредріка Райнфельдта, в якості Президента Європейської Ради, та Президента Європейської Комісії Жозе Баррозу.Об’єднана Європа та Україна мають багато спільних цілей, які необхідно досягати, і проблем, що потребують свого вирішення через координацію зусиль. Україна є своєрідним «антикримінальним фільтром» Європи в тому сенсі, що тут завдяки ефективній праці правоохоронних органів вдається виявляти багато нелегальних мігрантів із Пакистану, Китаю, Бангладеш та інших країн. З іншого боку, в Україні намагаються знайти прихисток злочинці та кримінальні авторитети з ближнього зарубіжжя (Росія, Молдова, Грузія тощо). Транзитний потенціал нашої держави зацікавлені кола намагаються використати не лише у різноманітних бізнес-проектах. На його можливості постійно звертає увагу і транснаціональна злочинність, яка займається оборудками із наркотиками, зброєю, «живим товаром». Тому сьогоднішнє підписання угоди із Європолом було дуже нагальним і вчасним.

www.mvs.gov.ua - МВС України
www.europol.europa.eu - European Police Office

video - European Choice, ngo
______________________________________________________________
Відео створене за підтримки Представництва Європейської комісії та МГО "Інтерньюз Україна" в рамках прес-туру регіональних журналістів та участі у заходах Саммиту Україна - ЄС 4грудня 2009року.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні