середа, 10 березня 2010 р.

КРЕМЕНЧУК: Готуємось до Дня Європи!

22-23-го травня у Кременчуці відбудуться міські заходи присвячені Дню Європи 2010.Серед них - відкриття Європейської Алеї у міському парку культури, різноманітні заходи молодіжних організацій , мистецьких колективів, 16-ти шкільних європейських клубів. З такою пропозицією виступила НГО «Європейський вибір», яка були підтримані місцевими органами влади на робочій нараді з заступником голови міста Василем Хоменко. Запропоновано підготувати рішення міської ради про створення Організаційного комітету та розробити комплексний план заходів.

НУО Європейський Вибір виступило ініціатором проведення Днів Європи в Кременчуці. Наразі, серед заходів, які плануються в рамках святкування, наступні:
1.«Європейське містечко»
2.Кампанія «Кременчук – місто чисте!»
3.Конкурс "Стандарт Європейський"
4.Створення «Європейської алеї»
5.Кампанія в КДУ «Євростудент»
6.Інформаційний Фестиваль «Я – Європеєць!»
7.Акція «Прапор Європи малюємо Разом»

Головною проблемою , з якою під час реалізації заходів можуть зіткнутися його організатори, це фінансування. На сьогодні фінанси на подібні заходи майже відсутні. Але організатори святкових заходів не втрачають оптимізму , розраховуючи на фінансову підтримку підприємців та організаційну від державних структур. Адже згідно з Указом президента України свято Дня Європи має розраховувати на певний рівень відповідальності всіх тих, хто відповідально ставиться до стратегічного курсу України.

Більше інформації про підготовку до заходу Ви знайдете на сторінці Днів Європи в Кременчуці.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні