четвер, 15 квітня 2010 р.

e-Bulletin UKRAINE-NATO, # 4Європейський вибір спільно із Громадською лігою УКРАЇНА-НАТО продовжує інформувати експертні кола про відносини України та Альянсу. Презентуємо 4-ий номер квартального бюлетеня "УКРАЇНА-НАТО"

Тема чергового номера - "Подолання бідності в Україні". Новий оголошений позаблоковий курс України - чудова можливість використати всі переваги партнерських відносин із Альянсом на справу вирішення невійськових проблем: проведення реформ, подолання бідності, демократизації державного управління, відновлення довіри до суспільних інститутів. Як виконання Річних національних програм співпраці із НАТО допоможе Україні здолати катастрофічну бідність - читайте у цьому випуску.

Крім того, знаходьте інформацію про зміни в Українському Уряді, які торкнулися євроатлантичної інтеграції, новини про головні події, які вже сталися цього року. Джеймс Грін, екс-керівник офісу зв’язку НАТО в Україні розповість про перспективи відносин із оновлюваним Альянсом; Адам Ротфельд, який входить до групи мудреців НАТО та готує нову стратегічну концепцію, розповість про те, як на справді відбувається оновлення стосунків у трикутнику - НАТО-РОСІЯ-УКРАЇНА.

Цими днями НАТО святкує 61 річницю. Не зважаючи на свій вік, Альянс лишається найбільшим та найвпливовішим міжнародним Форумом з підтримки та розвитку безпеки та Миру у світі. В контексті оновлення курсу України у відносинах із Альянсом, цього року в квартальних бюлетенях Ви знайдете безліч інформації про невійськові аспекти співпраці - демократію, права людини, економіку, науку і політику.

Соціологічні дослідження, діяльність членів Мережі партнерства Україна-НАТО, різноманітні школи та тренінги з питань зовнішньої політики, офіційні візити українських делегацій до Брюселю з безпекових питань - про це все на сторінках нового випуску.

Громадська ліга та Європейський Вибір запрошують всіх долучатися до творення та поширення інформації про НАТО в Україні. Надсилайте свої новини, анонси подій, огляди та дослідження щодо зовнішньої політики, європейської та євроатлантичної інтеграції редактору проекту - Кирилу Животовському, k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu Також, Ви можете вільно поширювати, відтворювати та розміщувати цей бюлетень на своїх сайтах/блогах.

Громадська ліга УКРАЇНА-НАТО - створена у 2003 році групою громадських організацій України, з метою здійснення різноманітних заходів та кампаній на підтримку інтеграції України та НАТО, розвитку партнерських та добросусідських відносин, сприяння демократичному розвитку України. Сайт: www.ua-nato.org.ua

Європейський Вибір - неурядова організація, створена у 2003 році. Мета діяльності - використовуючи інструменти громадської дипломатії та інформаційних кампаній допомогати українському суспільству наближатися до європейського рівня житття, демократії та економіки. Сайт: www.eu4ukr.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні