четвер, 29 липня 2010 р.

EU4UKR EVAW Campaign:: Маліновий флеш-моб, Київ, 1 серпня - 18:30

Масштабна кампанія проти домашнього насильства розпочнеться 1 серпня в місті Києві об 18:30 на Софійській площі.
У проекті ЄС нагадують – понад 50% населення України потерпали від насильства в сім’ї протягом свого життя, до того ж 30% зазнавали насильства у дитячому віці. Для того, щоб заохотити українців до спротиву домашньому насильству, організатори кампанії – Міністерство сім'ї та молоді об’єднало зусилля з п’ятьма міжнародними організаціями – ЄС , Радою Європи, Програмою Розвитку ООН, Дитячим Фондом ООН та Міжнародною організацією праці.

Вже 1 серпня у Києві флеш-мобом на Софіївській площі буде почато всеукраїнську кампанію проти домашнього насильства. Всіх охочих і волонтерів запрошують приєднатися до інтерактивної акції о 18.30. Єдина умова – мати в одязі щось малинового кольору. Цей колір та участь у заході, за словами речниці проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» Анастасії Троцької, буде символізувати неприйняття насильства. Колір кампанії будуть використовувати впродовж двох років у різних інформаційних заходах.

Організатори запрошують усіх небайдужих підтримати кампанію, одягнувши малиновий браслет зі словами "Я проти насильства". Його можна буде отримати на промозаходах у клубах, на музичних фестивалях. А також отримати безкоштовно, поштою в Україні, зробивши онлайн-замовлення.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні