вівторок, 20 липня 2010 р.

EU4UKR PROMO :: PIONEER DJ НА КАZАНТИПІ 2010

13 липня 2010 року – Світовий лідер з виробництва обладнання для діджеїв Pioneer DJ візьме участь у міжнародному фестивалі електронної музики «Республика Z», яка розпочне свою роботу цього року 31 липня та триватиме до 21 серпня.

Фестиваль «Республика Z» щорічно проводиться в Криму з 1995 року, а у перші роки він проходив у місті Щьолкіно ена мисі Казантип, від якого він і отримав свою назву «КаZантип». У теперішній час фестиваль проходить у селі Попівка Сакського району. Термін проведення фестивалю у 2010 році: 31 липня – 21 серпня.

Протягом всього періоду проведення фестивалю на Kazантипі буде відкрито Pioneer DJ Lounge, у зв’язку з цим Pioneer DJ оголосив про конкурс для діджеїв початківців, які б хотіли презентувати свої сети на фестивалі. Всім бажаючим виступити артистам у Pioneer DJ Lounge достатньо надіслати посилання на свій мікс на адресу registration-rus@pioneer.eu з темою Kazантип та повідомити про дати своєї присутності на фестивалі та очікувати підтвердження про включення вас до лайнап. Окрім того, кожний діджей, який зіграє у Pioneer DJ Lounge, отримає унікальний ком пакт диск з записом свого сету. Обладнання, яке буде надано для виступу: 2 Pioneer СDJ-350 + Pioneer DJM-350. Тривалість сету – 55 хвилин. Використання комп’ютера заборонена. Стилістичних обмежень немає.

За додатковою інформацією звертайтеся до представництва Pioneer в Україні: PR-агентство «Старгет»
Ярошенко Олеся
Керівник проекту
т. 044 494 07 14
м. 050132 75 18
a.yaroshenko@starget.com.ua

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні