середа, 11 серпня 2010 р.

Офіційна нота АМКУ щодо зловживання адміністративним становищем

Європейський Вибір, Кампанія EU4UKR звертає увагу Уряду на неприпустимість фактів обмеження свободи професійної громадської діяльності неурядових організацій з боку представників адміністрацій. Зараз, в умовах нового часу - завдання щодо налагодження ефективних зовнішніх та внутрішніх стратегій подальшого розвитку кожного регіону вже зараз модерується комітетом з Економічних реформ, є частиною програми Уряду та Президента.

Питання інформаційного клімату, економічного та інвестиційного клімату, інших ознак людського розвитку проголошених ООН, ЄС, США, Росією вже зараз є частиною українських правил. Свобода та плюралізм є базовими поняттями демократії, порушення цього права, обмеження, цензура заборонено законом.

Для виконання цього завдання діє відповідна нормативна база, яка зараз знаходиться в процесі перегляду, зокрема щодо організації звізків з громадськістю, засобами масової інформації, міжнародними організаціями, бізнесом, громадами та іншими країнами.

Запровадження стратегії залучення, використання й моніторингу зовнішньої допомоги з метою координації усієї зовнішньої допомоги, підвищення її ефективності й прозорості процесу відбору проектів і їх подальшого супроводу - є частиною плану дій відповідно до ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ НА 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"

Факти зловживання монопольним становищем на будь-якому ринку мають піддаватися компетентному розслідуванню, і винні у порушені зрозумілих і простих правил конкуренції, мають бути поясненні і виправлені.

Довідково. Європейський вибір, громадська організація зареєстрована в 2003 році, в місті Кременчуці. Зараз є оператором 5 інформаційних кампаній спрямованих на підтримку прозорості публічної адміністрації, протидії домашньому насильству та свободі зібрань і висловлювань.

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні