понеділок, 16 серпня 2010 р.

EVAW 2010:: Полтавщина проти насильства! Презентація Кампанії


17 серпня в Кременчуці відбулась презентація Всеукраїнської кампанії "Я проти насильства" організованої Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і підтриманої Євросоюзом, Радою Європи, Програмою розвитку ООН, Дитячим фондом ООН та Міжнародною організацією праці.Кампанія в Полтавській області триватиме до кінця вересня. Дні інформування відбудуться у найбільших районих центрах області, волонтери НУО Європейський Вибір організовуватимуть вуличні акції, роздаватимуть браслети Кампанії, поширюватимуть інформацію про домашнє насильство та способи протидії та захисту.
До участі у презентації були запрошенi журналісти, представники громадських організацій Полтавщини, державні службовці, які опікуються питаннями попередження домашнього насилля, активісти та волонтери.
Програма:

12:00 - Відкриття презентації. Промови організаторів Кампанії - від ЄС та EU4UKR
12:30 - Основні події Кампанії в Полтавській області
12:40 - Запитання і відповіді
13:00 - Обід, неформальне спілкуванняДомашнє насильство – це акт зумисного залякування, фізичного нападу, побиття, замах сексуального характеру або будь-яка інша неправомірна поведінка одного партнера по відношенню до іншого. Наслідки проявів домашнього насильства можуть передаватися від покоління до покоління.

Більше 50% населення України потерпали від насильства в сім’ї впродовж свого життя, причому 30% зазнавали насильства у дитячому віці.

Жінки потерпають більше від домашнього насильства, ніж від пограбувань, зґвалтування незнайомими та в автомобільних катастрофах, разом узятих;

68% жінок (приблизно, 18 млн.) в Україні зазнають знущання у сім'ї.

За останні три роки кількість вбивств, вчинених на підставі домашнього насильства, зросла майже втричі. 35-50% жінок, що потрапляють до лікарень з тілесними травмами, є жертвами домашнього насильства.

Кожен може приєднатися до кампанії в Інтернеті:
http://vsirivni.com.ua/blog/
http://twitter.com/vsi_rivni
http://www.facebook.com/pages/VsiRivni/336685748881?v=wall

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацію з приводу кампанії до Анастасії Троцької, менеджеру зі зв’язків з громадськістю проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україіні – комунікаційний компонент», тел./факс: (+38 044) 278 3376 / 288 2726, моб.: +38 095 139 93 52, ел. адреса: pr@cwrights.com.ua чи до Марини Бевзенко, + 38 063 482 28 43, Marina.bevzenko@mail.ruНемає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні