субота, 21 серпня 2010 р.

EVAW2010 - Комсомольськ ПРОТИ насильства! Презентація кампанії


З 18 серпня у м. Комсомольську, що на Полтавщині, розпочалася інформаційна кампанія проти домашнього насильства. Вона проходить у рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії проти насильства, що триває протягом всього серпня в Україні.

Інформаційна кампанія проти насильства прийшла до м. Комсомольськ завдяки ініціативі членів Комсомольської ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї “РОДІС», а також підтримці проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Кременчуцькій ГО «Європейський вибір», що є регіональним партнером загальнонаціональної кампанії проти насильства в Полтавській області, та Інтернет-провайдера ВАТ «ТРК «ГОК».

18 серпня у виконкомі Комсомольської міської ради відбулась прес-конференція для всіх місцевих ЗМІ щодо старту інформаційної кампанії «Я проти насильства» в м. Комсомольську.

В прес-конференції взяли участь члени та волонтери ГО «Центр «РОДІС», представники органів місцевого самоврядування Комсомольська, партнери з Кременчука і Києва.

З 19 серпня розпочались вуличні акції «Я проти насильства», а також інформаційні акції в окремих організаціях і на підприємствах міста.

Волонтери ГО «Центр «РОДІС» розповсюджують акційні малинові браслети «Я проти насильства» і поширюють серед комсомольчан спеціальні брошури (розміром з кредитну картку) з інформацією про те, як і де жертва домашнього насильства може отримати допомогу, а також основні поради, як поводитися у кризовій ситуації.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні