понеділок, 9 серпня 2010 р.

EU4UKR::EaP PROMOTION TV PROJECT


Кабінет міністрів України підтримав ініціативу громадських медіа організацій України, Молдови і Вірменії, учасників Громадянського Форуму Східне партнерство щодо реалізації інформаційно - просвітницького телевізійного проекту «Східне партнерство. Шлях реформ!».

Цикл телевізійних програм про досвід реформ країн Центральної Європи і реформ у країнах-учасницях нової європейської програми, отримає ефір на всіх обласних телекомпаніях України. Таке доручення № 39318\1\1-10 від 30.06.2010 року направлено Кабінетом міністрів України Державному комітету телебачення та радіомовлення України.Учасники проекту впевнені, що так само вчинять уряди країн Східного партнерства в Молдові, Білорусії, Вірменії, Грузії та Азербайджані. Інформаційно - просвітницький телевізійний проект «Східне партнерство. Шлях реформ!» буде інформувати громадян 6-ти країн Східного партнерства про кращі європейські практики, сприяти формуванню партнерських відносин всередині країн-учасниць нової європейської політики. Сприяти більш динамічному проведенню реформ в життєво важливих сферах: боротьбі з корупцією в судових та правоохоронних органах, економіці, енергетиці, безпеці, подальшому розвитку демократії, комунікації між людьми в країнах Східного партнерства.

Проект познайомить громадянське суспільство України і країн учасниць політики Східного партнерства на регіональному рівні з кращим досвідом проведення реформ у Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Болгарії, Словенії, Литви, Латвії, Естонії.


Project presentationДаний проект - частина Міжнародного партнерського проекту «Східне партнерство. Шлях реформ!», в якому беруть участь експерти, лідери громадських організацій та регіональні телекомпанії України, Вірменії, Молдови, Грузії, Білорусі та Азербайджану.

Дана ініціатива платформи «Контакти між людьми» Громадянського Форуму Східного партнерства передбачає створення циклу телевізійних програм.

Вони будуть показані в рамках широкомасштабної інформаційної компанії в ефірі 30 телекомпаній України, і 50-ти телекомпаній інших країн - учасниць європейської програми Східного партнерства.

Програма Східного партнерства, перша з Європейських програм, використовує новий інструмент Громадянський Форум, мета якого залучити громадянське суспільство до розробки Рекомендацій для урядів у пріоритетних сферах політики Східного партнерства, а також беручи участь в реалізації реформ, нести відповідальність за проведення реформ у своїх країнах.

Підтримавши ініціативу громадських медіа-організацій Кабінет міністрів України, найвпливовішої країни політики Східного партнерства, дає сигнал усім іншим країнам - учасницям про важливість співпраці з представниками Громадянського Форуму нової європейської політики в реалізації демократичних реформ, спрямованих на економічне процвітання і безпеку своїх країн.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні