понеділок, 20 вересня 2010 р.

«Оце сім’я!» - це фото-конкурс для родин, в яких панує любов!

Кампанія Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА у Полтавській області разом із Виданням КРЕМЕНЧУЦЬКА ПАНОРАМА оголосили перший родинний конкурс сімейної фотографії «Оце сім’я!». Вже більше 20 щасливих сімей полтавщини надіслали фото на конкурс..

Альбом: Panorama Family Award 2010

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ - на фото мама Надія та донька Світлана. — Увесь вільний час ми проводимо разом. Особливо влітку, коли так добре вдпочивати на берегах Дніпра. А татко фотографує нашу ідилію, - розповідає мама Надя. (КП)


УЧАСНИКИ КОНКУРСУ - На фото – крихітний Євген. — Це фото зробила старша сестричка Євгенка, 14-річна Катерина. Вона обожнює його фотографувати. Тому Євген вже позує, як дорослий. І доведіть тепер, що малюків не знаходять у капусті, – розповідають батьки. (КП)


УЧАСНИКИ КОНКУРСУ - Мама – Наталя, тато – Андрій та маленький Владик. — Це була перша Владова офіційна фотосесія. Тоді ми дізналися, що найсмачніші кубики – жовті. Найбільш приємно обсмоктувати – татів білий тішот. І що фотографи, якщо їх трохи подресирувати – чудово вміють угукати, цокати язиком та співати дитячих пісеньок, – розповідає мама. — Не люблю позувати, – каже тато. — Абдя, – підтримує тата 9-місячний синок. (КП)

Протягом вересня-жовтня надсилайте Ваші кумедні фотографії з родинного дозвілля чи відпочинку на адресу редакції КП та отримуйте безліч цікавих родиних розваг для всієї родини. Фотографію та коротку розповідь про історію її створення та зображених на ній людей надсилайте на адресу редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15, або на e-mail: market@panorama.pl.ua. Довідки за телефоном: 79-22-54. Всі конкурсні роботи будуть розміщені на сайті: www.panorama.pl.uaЩочетверга на сторінках газети – фото тижня! Її автору – сімейний похід у кіно та веселі розваги у Боулінг-центрі "ЄВРОПА"!

ВСІ ФОТО З КОНКУРСУ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ТУТ.

Видання КРЕМЕНЧУЦЬКА ПАНОРАМА - один з лідерів друкованого ринку полтавщини. Висвітлює цікаві події з життя міста, області та країни. Постійно організовує різноманітні конкурси та проекти спрямовані на вирішення актуальних проблем міської громади. Наклад 12 000 примірників, день виходу - четвер. Офіційна сторінка - www.panorama.pl.ua

Боулінг-центрі "ЄВРОПА" - найкращий розважальний комплекс міста Кременчука класу А. Будь-хто знайде класний відпочинок для себе у одному з 6 закладів - ресторані, клубі, боулінг-центрі чи пабі. Офіційна сторінка - www.europa.pl.ua

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні