пʼятниця, 3 вересня 2010 р.

Кампанія EU4UKR святкує першу річницю презентацією в столиці ЄС


Сьогодні, 3 вересня Громадська організація Європейський Вибір розпочинає відзначення першої річниці Кампанії Європа для України - EU4UKR. Голова організації -Олег Животовський в Брюселі, столиці ЄС, о 14:00 за київським часом відкриє презентацію для колег з країн Східного партнерства ЄС - представників урядових та громадських об"єднань, медіа та представників європейських мережевих організацій. Захід відбудеться в рамках зустрічі Робочої групи "Контакти між людьми" Громадського форуму Східного партнерства ЄС (EaP CSF)Кампанія Європа для України - це постійна операційна програма громадської організації Європейський вибір, започаткована у вересні 2009 року. Мета Кампанії - підтримати зусилля Європейського Союзу щодо інформування про найбільш важливі та актуальні програми та проекти ЄС в Україні,зокрема, на регіональному рівні. Понад 40 різноманітних заходів було організовано протягом першого року. Кампанія співпрацює із провідними європейськими консалтинговими та мережевими європейськими фондами, організовуючи на підтримку Європейських днів, тижнів та років різноманітні заходи: конференції, презентації, вуличні заходи, семінари для урядовців та ЗМІ по всій Україні.

"Ми щиро віримо в важливість продовження співпраці із ЄС по усіх векторах - розвитку демократії, економіки, прав людини та глобального діалогу для розвитку, оскільки ЄС є і лишається найбільшим донором України. З часу набуття незалежності, ЄС через різноманітні проекти та програми технічної допомоги постійно сприяє проведенню реформ в різних сферах. Тому завдання нашої кампанії EU4UKR зробити відносини України з ЄС ще більш зрозумілими, прозорими, яскравими, зокрема для молоді", - зазначив координатор Кампанії Європа для України EU4UKR Кирил Животовський.

В 2009\2010 році в рамках Кампанії EU4UKR відбулися наступні інформаційні заходи: Europe Days 2010, NATO Days 2010, Ukraine Law Week, The European Day for Civil Justice, STOP VIOLANCE AGAINST WOMAN!, EU-Ukraine Annual Summit, European Year For Combating Poverty and Social Exclusion, European e-Skills Week 2010, World Water Day 2010, EU4UKR::TobaccoFreeDays, Green Office Week Ukraine, Kremenchug2030 Campaign.

Запрошення щодо підтримки Кампанії - тут.

Блог Кампанії - www.eu4ukr.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні