пʼятниця, 10 вересня 2010 р.

EVAW2010:: Насильству у школах буде покладено край

Сьогодні завершується тиждень інформування школярів про проблеми викорінення насильства в родинах в рамках Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА в Полтавській області. Сьогодні учні 9-х класів Ліцею №4 (м.Кременчук) дізналися про основні факти щодо проблеми в Україні.
Альбом: EVAW2010


Кампанія інформування школярів стала можливою завдяки співпраці Кампанії Європа для України та Академії муніціпальної освіти


Голова громадської організації Олег Животовський розповідає школярам найкращого навчального закладу міста про ситуацію із правами жінок в ЄвропіБлизько 75% жертв різних видів насильства ні до кого не звертались по допомогу, решта переважно звертались до інших родичів. Лише 10% жертв фізичного насильства звертались по допомогу до органів внутрішніх справ. Серед усіх опитаних 47% населення вважає, що у випадку фізичного насильства слід звертатися до міліції і 45% довіряють міліції.

Альбом: EVAW2010


На наступному тижні кампанія Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА продовжить інформування школярів у сільській місцевості Полтавської області. Більше фото з заходів Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА у Полтавській області Ви знайдете тут.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні