пʼятниця, 29 жовтня 2010 р.

4-й Київський Безпековий Форум

11-12 листопада цього року 4-й Київський Безпековий Форум збере експертів з питань безпеки з усього світу, щоби обговорити "НОВУ БЕЗПЕКУ У ФРАГМЕНТОВАНОМУ СВІТІ ТА ЇЇ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИМІР".

Більше інформації про форум Ви знайдете на офіційній сторінці - http://www.openukraine.org/ | http://www.ksf.openukraine.org/

Ознайомитися із детальною програмою форуму Ви зможете перейшовши за цим посиланням. Захід проводиться Фондом Арсенія Яценюка у партнерстві з Chatham House (Велика Британія) та за фінансової підтримки Фонду Віктора Пінчука (Україна).

Також, в рамках КБФ відбудеться круглий стіл під назвою «Безпека: чия відповідальність?» Захід відбудеться в конференц-залі готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4) з 13:00 до 18:30 11-го червня 2010-го року.

Темами обговорення стануть безпека та наслідки глобальної економічної кризи для Європи, і, зокрема, чорноморського регіону. Безпрецедентні за фінансовими наслідками масштаби кризи змусили уряди розробити плани ліквідації наслідків і переосмислити глобальну фінансову архітектуру аби запобігти погіршенню ситуації. Європейський Союз зосередився на подоланні власних економічних проблем. Росія, яка серйозно постраждала від кризи, тим не менше використала цю можливість для зміцнення своїх позицій в регіоні. Дим від згарища ще й досі не дає змоги оцінити геополітичні та безпекові наслідки економічного занепаду.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні