вівторок, 19 жовтня 2010 р.

Семінар, присвячений програмі Жана Моне та Східному партнерству

25–26 жовтня 2010 р. у м. Києві відбудеться семінар, присвячений програмі Жана Моне та Східному партнерству, що організовує Європейська Комісія. Захід проводитиметься в рамках Платформи 4 Східного партнерства «Контакти між людьми».

Мета Програми Жан Моне – сприяти розвитку майстерності у викладанні, дослідженнях та осмисленню євроінтеграційних процесів на рівні вищих навчальних закладів. З 2001 р. Програма Жана Моне відкрита для участі вищих навчальних закладів з усього світу, результатом цього стала мережа Професорів Жана Моне, що охоплює 68 країн п’яти континентів, і, таким чином, створення “критичної маси” незалежних експертів з питань Європейської інтеграції.

Починаючи з 2010 р. усі країни Східного партнерства відіграють провідну! роль у проектах Жана Моне. Почесний титул Жана Моне – це престижна відзнака якості, що присвоюється на підставі вимогливої оцінки проектних заявок незалежними експертами.

Кожного року Європейська Комісія та Програма Жана Моне проводить кілька конференцій високого рівня представництва з питань, що мають важливе політичне значення для Європейського Союзу. Вони збирають разом професорів, політиків, дипломатів, журналістів та представників громадянського суспільства, які разом продукують нові ідеї та концепції. Наприклад, Європейська політика сусідства вперше була проголошена та представлена Президентом Європейської Комісії на Конференції Жана Моне. Наслідуючи цю традицію, семінар у Києві має стимулювати учасників до плідної та конструктивної дискусії про сучасне і майбутнє Східного партнерства. Значний внесок у роботу семінару мають зробити провідні науковці та представники цілої низки ключових установ з країн Східного партнерства, а також професори, вшановані титулом Жана Моне, з кількох держав – членів ЄС.

Відкриття семінару відбудеться за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебрівського, Директора Генерального Директорату Європейської Комісії з питань освіти і культури П’єра Мересса та заступника Голови Представництва ЄС в Україні Марії Юркової. На відкриття семінару запрошуються ЗМІ, по завершенні якого відбудеться прес-конференція.

Дата проведення семінару: 25 жовтня 2010 р.

Процедура відкриття: 10:00 – 11:00

Місце проведення: Президент готель, м. Київ.

Акредитація для представників ЗМІ обов’язкова. Прохання надсилати запит електронною поштою на адресу ludmila@cecoforma.com не пізніше 17:00 21 жовтня 2010 р.; у листі зазначити, який ЗМІ Ви представляєте.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні