пʼятниця, 1 жовтня 2010 р.

EVAW 2010:: Найкращі родинні фото з полтавщини візьмуть участь у національному конкурсі "Світ дитячої мрії"

Найкращі фото-роботи з конкурсу "Оце родина!", який організований Кампанією Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА та Кампанією Європа для України візьмуть участь у національному конкурсі «Світ дитячої мрії».

Національний конкурс «Світ дитячої мрії», який проводиться вже п’ятий рік поспіль, проходить онлайн. Усі бажаючі взяти участь можуть розмістити свої фотографії на сайті http://www.family-album.com.ua/. Дев’ять призів будуть присуджені найкращим фотографіям за результатами відбору професійного журі та онлайн голосування глядачів за трьома категоріями – аматори, професіонали та діти до 18 років. Конкурс відкритий до 1 листопада 2010.

Організатори конкурсу - Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді, Український фонд «Благополуччя дітей», та програма Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні». Конкурс має на меті стимулювання обговорення теми відповідального батьківства та формування суспільної думи щодо важливості зростання дитини у сімейному оточенні.Протягом вересня-жовтня надсилайте Ваші кумедні фотографії з родинного дозвілля чи відпочинку на адресу редакції КП та отримуйте безліч цікавих родиних розваг для всієї родини. Фотографію та коротку розповідь про історію її створення та зображених на ній людей надсилайте на адресу редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15, або на e-mail: market@panorama.pl.ua. Довідки за телефоном: 79-22-54. Всі конкурсні роботи будуть розміщені на сайті: www.panorama.pl.ua

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні