вівторок, 23 листопада 2010 р.

EVAW 2010:: Презентація Кампанії "16 днів проти насильства над жінками"

Запрошуємо Вас взяти участь у продовженні цьогорічної Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА та завітати на Офіційне відкриття Кампанії "16 днів проти насильства", яка відбудеться 25 листопада у КОНФЕРЕНЦ ЗАЛІ ТРК ЄВРОПА (вул. Леніна, 7) з 12:30 до 14:00.

В презентації візьмуть участь представники проектів ЄС в Україні, активісти та учасники цьогорічної кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА. Також запрошуються представники ЗМІ, державних органів та органів місцевого самоврядування, учасники кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА у Полтавській області.

В рамках заходу учасників та ЗМІ буде повідомлено про поточну ситуацію із правами жінок в Україні та місті, надано запрошення на інші заходи кампанії
- 4 грудня - Офіційна неформальна вечірка активістів та прибічників кампанії у нічному клубі ВАНІЛЬ
- 10 грудня - конференції з проблематики прав людини та жінок, в контексті викорінення домашнього насильства та інших форм дискримінації.

Щиро звпрошую Вас до участі у заході. Запрошуйте знайомих Вам журналістів до висвітлення Кампаніїї "16 днів проти насильства над жінками".

За додатковою інформацією про Кампанію та гендерні проекту НУО "Європейський Вибір" звертайтеся будь ласка да Координатора напрямку "Гендерні програми" - Каріни Єнокян, тел. 093 754 68 38

Міжнародний проект також запланував низку заходів в регіонах України:
22-24 листопада у Луганську пройдуть молодіжні ґендерні студії за темою «Формування ґендерної культури сільської молоді», під час яких лідерам молодіжних організацій сільської місцевості будуть розкриті основи ґендерних знань, в тому числі попередження та запобігання насильству в сім’ї.
25-26 листопада у Харкові відбудеться «Всеукраїнська школа для лідерів і лідерок молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування «Молодь проти насильства». Учасниками стануть представники громадських організацій з різних регіонів України, які ознайомляться як з проблематикою, так і з новітніми методами комунікації з громадськістю.
1 грудня 2010 в Ужгороді відбудеться засідання прес-клубу, присвячене питанням насильства! в сім’ї. Співорганізаторами виступають Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатський ґендерний освітній центр.
1-3 грудня в Закарпатській області пройде III Всеукраїнський семінар для представників шкіл відповідального батьківства та шкіл підготовки до шлюбу. Представники організацій, що працюють з батьками та майбутніми молодятами, зберуться щоб поділитись досвідом та обговорити можливість співпраці. Традиційно, випускники подібних шкіл мають значно менше проблем в сім’ях, адже пройшли певну підготовку та знають про можливі труднощі сімейного життя та як їх долати з усмішкою.

10 грудня в День прав людини та в останній день кампанії «16 днів проти ґендерного насильства» у Луцьку зберуться молоді митці – представники інтерактивних театрів України. Учасники арт-форуму представлять свої методики застосування мистецтва у сфері протидії насильству та обговорять інші інтера! ктивні технології впливу на громадську думку.

Також запрошуємо Вас ознайомитись з подіями, що проходять в рамках проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент»: http://www.vsirivni.com.ua

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні