понеділок, 6 грудня 2010 р.

Конференція «Насильство та форми протидії – право, інформація, освіта»

9 грудня 2010 року в Кременчуці (Полтавська область) на підтримку Всесвітньої кампанії «Шістнадцять днів проти насильства» відбудеться міждисциплінарна конференція «Насильство та форми протидії – право, інформація, освіта». Захід став можливим завдяки співпраці Кампанії Європа для України (EU4UKR) та Проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».
Захід відбудеться в Конференц-залі ТРК "ЄВРОПА" з 9:30 до 15:00, за адресою - вул. Леніна, 7
Відомо, що всесвітня кампанія яка цього року зібрала понад 1 000 000 активностей по всьому світу, розпочалася 25 листопада в Україні, і триватиме 16 днів - до 10 грудня - Міжнародного дня прав людини. З початку року  в Україні зареєстровано більше 80 000 звернень щодо насильства у сім’ї - а фактично, у сумних фактах це - 1000 смертей невинних жінок вдома за рік.
9 грудня, на підтримку Кампаній Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА та 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА, учасники цьогорічної EVAW кампанії в Полтавській області зберуться щоби обговорити досягнутий прогрес та основні проблеми із якими стикаються урядові та громадські органи в регіоні, вирішуючи проблему домашнього насильства. У конференції візьмуть участь представники правоохоронних органів, місцевого самоврядування, територіальних представництв ЦОВВ, громадські активісти та представники ЗМІ.
Головна мета заходу - визначити найбільш дієві інструменти викорінення насильства у місті. Орагнізаторами заходу заплановане обговорення тематики конференції за трьома напрямками - правове регулювання попердження насильства, освітні та шкільні технології у вихованні порядних людей, інформаційні проекти та кампанії інформування. Зокрема, учасники Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА у Полтавській області обговорять спільний план дій на 2011 - 2013 рр.
Організатори конференції вітають участь представників Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, Юридичної клініки ПРАВОЗАХИСТ, Академії Муніципальної освіти та інших надійних партнерів Кампанії в області.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ:
09:30 – 10:00 – Реєстрація учасників, кава
10:00 - 10:30 – Відкриття конференції, вступні промови організаторів та гостей 
10:30 – 11:30 – Секція 1 – Насильство в родині, побуті та школі
11:30 - 12:00 – Кава-брейк
12:00 - 13:30 – Секція 2 – Наукові та правові засади боротьби із насильством
13:30 - 14:30 – ОБІД
14:30 – 15:30 – Секція 3 – Інформаційні кампанії та громадські заходи
                                            на підтримку EVAW2011
15:30 - 16:00 – Неформальне спілкування

Для отримання додаткової інформації та реєстрації - надішліть запит із описом Вашої організації та ПІБ представника на конференції на адресу - k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu . Більше інформації про Кампанії та проведені заходи Ви можете отримати звернувшись до Координатора гендерних програм Кампанії Європа для України EU4UKR - Каріни Єнокян, +38 098 044 63 64


КАМПАНІЇ "Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" ТА "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА НАД ЖІНКАМИ" стали можливими завдяки підтримки Кампанії Європа для України (EU4UKR) щиро наданої Проектом "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент". Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією Safege France. Відповідальність за публікації, заходи та висловлювання несе виключно програма «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Кампанія EU4UKR "Європа для України", і їх зміст при жодних обставинах не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу. 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні