вівторок, 28 грудня 2010 р.

European Year of Volunteering 2011 в Україні

Кампанія Європа для України EU4UKR за підтримки українських та європейських донорів, громадських організацій та медіа наступного року представлятиме Європейський рік Волонтерства в Україні. Загальноєвропейська кампанія стартувала 2 грудня в Брюселі. Наступний 2011 рік, проголошений Європейським Союзом, спрямований на підвищення ролі внеску кожного у подоланні спільних проблем.  


Офіційне лого Європейського Року Волонтерства 2011

У Євросоюзі, майже 100 мільйонів громадян інвестують свій час, таланти і гроші, щоб зробити позитивний вклад у своє суспільство, працюючи в громадських організаціях, дитячих гуртках, лікарнях, школах, у спортивних клубах. Широкий спектр зацікавлених сторін залучений до річної кампанії. Для основної цільової групи (волонтерів, громадських організацій та урядовців) будуть організовані тематичні конференції, волонтерські тури, спеціалізовані портали для обміну знаннями та досвідом.
 
 
EU використовуватиме Рік, щоб працювати на досягнення чотирьох головних завдань: 
1. Створити якісні умови для Волонтерства в ЄС; 
2. Підтримати волонтерські організації і поліпшити якість їх роботи; 
3. Винагородити і відзначити кращі волонтерські ініціативи; і 
4. Підняти усвідомлення значення і важливість волонтерства в Європі та світі

Бюджет Європейського року Волонтерства - 8 млн. євро, який наповнюють Європейський парламент та Рада Європи. На підтримку виконання заходів Року - сформований Альянс2011 - це спільнота провідних європейських НУО, які працюють у сфері волонтерства. Ця неформальна структура єднає 1500 організацій по всій Європі. 

Кампанія EU4UKR у січні 2011 року увійде до Альянсу Європейського Року Волонтерства. Заходами кампанії в Україні стане - тематична інтернет сторінка, конференція та навчання для ЗМІ, інформування спеціалізованих волонтерських організацій в Україні, широке інформування про перебіг кампанії в ЄС. 5 волонтерів країн-сусідів ЄС працюватимуть на користь Кампанії в Україні, надаватимуть методологічну та консультаційну підтримку щодо інформаційної кампанії. Офіційна презентації Європейського Року Волонтерства в Україні запланована на лютий 2011 року.

Взяти участь та дізнатися більше про програму заходів в Європі та Україні Ви можете завітавши на сторінки Кампанії в Європі -  www.eyv2011.eu та www.europa.eu/volunteering/enhttp://www.europa.eu/volunteering/en і в Україні - www.eu4ukr.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні