середа, 1 грудня 2010 р.

EVAW 2010:: Oфіційна вечірка Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

4 грудня на підтримку Кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА та Кампанії "16 дней проти насильства над жінками" НУО "Європейський вибір" влаштує незабутнє свято клубної музики та неформального спілкування у нічному клубі "ВАНІЛЬ" ТРК ЄВРОПА (місто-герой Кременчук, вул. Леніна, 7)

Якщо Ви брали активну участь у цьогорічній кампанії Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА - то щиро запрошуємо Вас долучитися до феєрічного відзначення важливості продовдення боротьби за жіночі права в нашій країні, області та місті. Для того щоби 100% потрапити на свято - пройдіть процедуру реєстрації - направивши опис Вашого вкладу в Кампанію та ПІБ на адресу - vospitalochka@mail.ru до 16 години 3 грудня 2010 року, та отримаєте підтвердження.Хедлайнеры ночи. Один из лучших диджей проектов Украины - Проект Buy One Get One Free это 2 диджея Jalsomino & ML.-key.

До момента знакомства писали и творили сами по себе, но обнаружив много общих точек соприкосновения, решили работать вместе. Проект Buy One Get One Free это не просто клубный проект, это всегда взрыв эмоций и всегда что то новое. В момент сета в клубе Jalsomino & ML.-key используют всевозможные устройства. Девайсы, синтезаторы, эффекторы, гитары, и многое другое. Это музыканты не просто играющие ТРЕК 1 и сводящие его с ТРЕКОМ 8. Каждый сет это импровизация. Проект активно гастролирует по ночным клубам Украниы, Снг и зарубежья, поэтому настоящим чудом можно считать если удается выхватить свободную дату из плотного гастрольного графика.

На счету Jalsomino порядком сотни ремиксов как для украинских и российских исполнителей так и для западного эшелона. На сегодняшний день Sound Producer Dance Radio Kiss FM Ukraine. На счету ML.-Key достаточное количество ремиксов чтобы зарекомендовать себя как человека избегающего шаблонов и стремящегося к совершенству. Sound Producer Dance Radio Kiss FM Ukraine.

КАМПАНІЇ "Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА" ТА "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА НАД ЖІНКАМИ" стали можливими завдяки підтримки Кампанії Європа для України (EU4UKR) щиро наданої Проектом "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент". Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією Safege France. Відповідальність за публікації, заходи та висловлювання несе виключно програма «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Кампанія EU4UKR "Європа для України", і їх зміст при жодних обставинах не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу. 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні