понеділок, 6 грудня 2010 р.

Ukraine Law Week - December 6-11

6-11 грудня в Україні відбудеться традиційна загальноукраїнська акція «Тиждень права». «Тиждень права» узагальнює собою низку соціально значущих заходів, у межах яких правники України надаватимуть безкоштовні юридичні консультації громадянам і проведуть майстер-класи для молодих юристів.

Цього року є офіційні домовленості про підтримку Тижня права з боку правничих організацій, міжнародних донорських організацій, засобів масової інформації. До участі у проекті можуть долучатися всі бажаючі як у статусі гостя, безпосереднього учасника, так й ініціатора того чи іншого проекту, повідомили в прес-службі Мін'юсту.


Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, під час якого 10 грудня відзначається День прав людини. Цей день вшановується як пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні