пʼятниця, 28 січня 2011 р.

EU4UKR DUST CAMPAIGN:: "Актуальні проблеми контролю над тютюном в Україні"

Міжфракційна Депутатська Група «За духовність, моральність та здоров’я України» започаткувала серію збірок актуальних статей з питань запобігання ризиків здоров'я громадян України за матеріалами та пропозиціями Міжфракційної Депутатської Групи «За духовність, моральність та здоров’я України» під загальною редакцією народного депутата України Павла Унгуряна – голови Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України».

31.01.2011 року ми презентуємо перше видання під назвою «Акцизне регулювання тютюнової галузі в Україні» а також, за допомогою наших партнерів: Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні та Регіонального центру захисту громадських інтересів «Життя», здійснюємо обговорення актуальних проблем контролю над тютюном в Україні. Ми раді вітати наших постійних дорадників - представників духовного життя України. Збірка статей містить унікальну для України інформацію, яка може бути використана нашою державою для подолання тютюнової епідемії.

ТЕМИ: 

        «Акцизна політика в Україні у 2007-2010 рр. і рекомендації на 2011-2012 рр.», Володимир Рябошлик, заступник Міністра економіки України у відставці, кандидат економічних наук.                       «Перспективи застосування європейського досвіду регулювання акцизів в Україні», Євген Царьков, народний депутат України 
        «Електронні сигарети в Україні і світі», Олег Івченко, провідний експерт Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України», заслужений економіст України.
                Одним з головних факторів, що сприяє  успіху в контролі над тютюном є  формування Команди - широкого об'єднання організацій і громадян, основним заняттям яких не обов'язково є боротьба з курінням, і які, окрім фахівців з медицини, об’єднують юристів, економістів, журналістів, депутатів Парламенту і працівників Кабінету Міністрів.

    Стратегічним документом діяльності Національної  Команди по контролю на тютюном є комплекс заходів ВООЗ щодо подолання глобальної епідемії табакокуріння під назвою MPOWER”. Вповадження положень MPOWER в Україні здійснюється за підтримки  Бюро ВООЗ в Україні.

    Додатково в понеділок, 31 січня буде презентовано проект Закону України «Дворічна програма подвоєння цін на тютюнові вироби», яким передбачається поступове підвищення акцизів і цін кожне півріччя починаючи з 1 липня 2011 року, і закінчуючи 1 січня 2013 року. Результатом цієї ініціативи має бути зниження споживання сигарет на 2-3% і збільшення доходів бюджету на 25%, що складає приблизно 2 мільярди гривень за півріччя. 

    Немає коментарів:

    Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні