понеділок, 21 лютого 2011 р.

Новини проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні»

15 лютого 2011 року відбулася установча зустріч Координаційної групи проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні», який фінансується Європейським Союзом і реалізується Британською Радою в Україні спільно з Асоціацією «СЕСП» та Лабораторією законодавчих ініціатив.

Метою діяльності Координаційної групи проекту є проведення консультацій щодо розробки двох ключових документів проекту: Системи прийняття стратегічних і політичних рішень для поліпшення діяльності місцевих органів влади та Стратегії громадської участі для ефективного залучення громадян до управлінського процесу.

До групи увійшли представники органів влади з пілотних районів і міст Донецької та Луганської областей, зокрема Донецька, Макіївки, Красноармійська, Луганська, Лисичанська, Сєвєродонецька, Алчевська, Брянки, Тельманівського, Амвросіївського, Новоазовського та Кремінського районів. Вони будуть залучені до консультацій та оцінки навчальних програм і матеріалів проекту, та надаватимуть практичні поради щодо розробки змісту і структури тренінгів та відбору їх учасників.

Веб-сторінка проекту: http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-citizen-and-state.htm Аналітичний звіт про результати опитування представників органів місцевої влади та неурядових організацій: http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-citizen-and-state.htm 

За докладнішою інформацією звертайтесь до Ірини Губарець, координатора проектів та партнерських зв’язків Британської Ради в Україні - Irina.Hubarets@britishcouncil.org.ua.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні