понеділок, 28 лютого 2011 р.

Get Online Week 2011 - Тиждень Відкритих Дверей в Інтернет


Побачити спірозмовника, де б він не знаходився, Безкоштовно спілкуватися по електронній пошті або програмах миттєвих повідомлень,  Знайти кращу роботу, Дізнатись останні новини, Знайти нові ідеї, захоплення та нових друзів, Підтримувати зв’язок з родичами, однокласниками та старими друзями, Отримати освіту та навчатися - ти можешь ІЗ ІНТЕРНЕТОМ ВДОМА! 

Кампанія ЄВРОПА для УКРАЇНИ EU4UKR долучається до європейського Тижня Відкритих Дверей в Україні.  Ми запрошуємо всіх активістів та громадян долучитись до акції та підтримати ініціативу з метою залучення людей, які ніколи або дуже мало користувалися Інтернетом, а також для того, щоб показати переваги та можливості всесвітньої мережі, розказати громадськості про можливості отримання ІТ знань та навичок. 

Інформація про Кампанію - на офіційній сторінці ТИЖНЯ чи у FaceBook

Ми звертаємося до кожного свого прихильника - долучіться до акції - встановіть лічильники заходів тижня ІНТЕРНЕТУ. Обмежень щодо формату заходів немає! Це можуть бути буль-які заходи, які розкажуть вашим друзям, партнерам, родичам, мешканцям вашого міста про ІТ та можливості Інтернет. Ви можете провести відкриті семінари, короткі тренінги, навчальні збори, круглі столи, обговорення, зустрічі за кавою J, презентації для партнерів, тощо.

-         Ви член громадської організації? Проведіть захід для членів організації та тих, для кого і з ким ви працюєте!   Ви працюєте в приватній або державній установі? Організуйте разом з колегеми заходи: тімбілдінг в мережі, соціальні мережі і корпоративний етикет, Інтернет як каталізатор ефективності роботи тощо.  У Вас є родичі, батьки, дідусі та бабусі? Розкажіть їм про Інтернет, чому це цікаво, як здорово не чекати на дзвінок раз в місяць, а спілкуватися з онуками кожного дня через Інтернет!

З 28 лютого по 5 березня 2011 року в Україні проходитиме спільно-європейська ініціатива «Тиждень відкритих дверей в Інтернет» при підтримці компанії «Майкрософт Україна» в партнерстві з проектами IDEA «Відкритий світ інформаційцних технологій» та «Бібліоміст».

Впродовж тижня буде працювати спеціальний лічильник користувачів, що залучаються до західів, і відповідно кінцевий результат визначить активність країн учасниць! Супер-коротка анкета для всіх, хто приєднався до ініціативи: http://www.ebaltics.lv/onlineweek2011/counter 

Проект  «Відкритий світ інформаційних технологій» IDEA (Information Dissemination and Equal Access) створений та адмініструється американською некомерційною організацією PH International за підтримки Програми «Світ безмежних можливостей» (Unlimited Potential Program) корпорації Microsoft для розвитку інформаційної грамотності населення регіонів України, підвищення якості освіти та рівня соціального і культурного розвитку, а також поліпшення якості життя людей, що потребують соціальної підтримки. З моменту відкриття в 2008 році мережа IDEA допомагла майже 100 000 українців, з яких 75% відмічають, що нові знання допоможуть або вже допомогли в професійному розвитку або працевлаштуванні.www.idea-ukraine.org // www.facebook.com/ideaukraine  

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні