неділя, 6 березня 2011 р.

К. Ештон назвала "Східне партнерство" вигідною формою співпраці

3 березня високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон заявила, що Брюссель виступає за розширення взаємодії з державами-членами європейської програми "Східне партнерство".
 
К. Ештон взяла участь у розширеній зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Вишеградської четвірки (Чехія, Польща, Угорщина та Словаччина) з представниками країн Східного партнерства (Україна, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Молдова, Білорусь). У саміті також взяли участь міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле та єврокомісар з питань розширення ЄС і європейської політики сусідства Штефан Фюле.

К. Ештон підкреслила необхідність активізувати співпрацю ЄС з державами Східного партнерства, підтримувати їхні інтеграційні амбіції й економічні реформи. За її словами, "конкретний план дій зміцнить зв'язки між нами - країнами Східного партнерства та ЄС".

При цьому високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки зазначила, що зараз вже очевидно, що проект Східне партнерство виявився "вигідною формою співпраці як на урядовому і неурядовому рівнях, так і в царині бізнесу".

К. Ештон заявила, що Євросоюз і далі продовжуватиме роботу з неурядовими організаціями в країнах Східного партнерства, щоб "у цивільного суспільства був сильний голос".

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні