понеділок, 28 березня 2011 р.

Кампанія EU4UKR уклала угоду про партнерство з провідною європейською консалтинговою фірмою

19-26 березня координатор Кампанії Європа для України (EU4UKR) - Кирил Животовський преебував із тижневим робочим візитом у Литовській Республиці (ЄС). Метою поїздки було встановлення партнерських зв’язків із представництвою Європейської Кампанії OBI-Consulting.

"Нам набагато легше знаходити партнерів та ресурси для наших проектів за кордоном, а ніж роками стояти у черзі до "відомих" та "впливових" українських донорів. Тому Ваш вклад у розвиток Кампанії EU4UKR - Європа для України дозволить нам продовжити сталий розвиток на користь українського заможного європейського суспільства", - зазначив під час церемонії укладання Меморандуму про партнерство координатор від EU4UKR Кирил Животовський. 

Відповідно до укладених домовленостей - технічна допомога Кампанії полягатиме у забезпеченні подальшого розвитку групи Кампаній, які координуються НУО "Європейський Вибір" в Україні - Кампанії Європа для України (EU4UKR), Росія для України (RU4UKR) та Сполучені тати для України (USA4UKR). Відповідні проекти зараз працюють у тестовому режимі та  до Днів Європи в Україні будуть повною мірою представлені широкому загалу.

OBI-Consulting – приватна компанія, що спеціалізується на послугах стратегічної та конкурентної розвідки в Європі і країнах що швидко розвиваються. OBI-Consulting надає послуги приватним та державним компаніям.Однією із спеціалізацій компанії - є запровадження та розробка політики щодо впровадження електронного урядування. Зокрема наразі впроваджені проекти в Калінінградській області (Росія), впроваджується проект в Арменії на замовлення Уряду країни. 

OBI-Consulting надає широкий вибір послуг у понад 40 країнах європейського регіону, допомагаючи розвивати ваш бізнес, надаючи більше знань та інформації для щоденної роботи.Офіційна сторінка OBI-Consulting - www.obi-consulting.eu.Офіційна сторінка EU4UKR www.eu4ukr.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні