понеділок, 28 березня 2011 р.

EVAW2011::: Регіональні семінари «Комунікації для змін»

Регіональні семінари будуть представляти і продовжуватимуть програму з нарощування потенціалу проекту шляхом розвитку практичних навичок журналістів, реалізуватимуть потребу спілкування та збору коштів між НУО та місцевими органами влади та сприятимуть зростанню кількості горизонтальних регіональних зв'язків для закріплення результатів роботи проекту.

У проекті візьмуть участь міжнародні експерти з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ, вітчизняний фахівець з міжнародним досвідом по збору коштів, чий успішний досвід, методи роботи та компетентність піде на користь інтересам цільової групи.

Формат Семінару

1. "Говоріть так, щоб вас почули" - практичні навички спілкування для НУО та місцевих органів влади
Формат: спільне засідання
Можливі підрозділи: 1) Як звернутись до ЗМІ та бути почутим, 2) Поради та прийоми проведення інтерв'ю, 3) практичні завдання в підгрупах; 4) Найкращі і найгірші випадки.
Цю тему розглядають за проханням цільових груп НУО і місцевих органів влади.

"Взаємодія неурядових ЗМІ та місцевих органів влади" - переваги і кращі приклади співробітництва для ЗМІ
Формат: сесія для ЗМІ
  
МЕТА ЗАХОДУ: Створення можливостей та ноу-хау для груп фахівців неурядових організацій (НУО), представників місцевої влади і журналістів, що працюють у сфері соціальних мас-медіа за допомогою чотирьох 1-денних семінарів, що мають на меті сприяння обміну досвідом, кращими практичними напрацюваннями та зміцнення мотивації і співробітництва між цими цільовими групами.

Час проведення: 4 – 8 квітня 2011
Місце: 4 обласні центри України: Київ, Одеса, Львів, Харків.
Цільова аудиторія: місцеві партнери з числа НУО, місцеві органи влади, ЗМІ. 30 учасників у кожному семінарі, загальна кількість учасників: 120.


Попередній графік проведення:

4 квітня - Одеса (для таких областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, АР
Крим)

5 квітня -
Харків (для таких областей: Харківська, Полтавська, Донецька,
Луганська)

7 квітня -
Київ (для таких областей: Київська, Житомирська, Вінницька,
Чернігівська)

8 квітня -
Львів (для таких областей: Львівська, Закарпатська, Хмельницька)

Реєстрація розпочинається 28 березня та завершується 31 березня, у четвер.

Для отримання анкети учасника та реєстрації, а також за більш детальною інформацією просимо звертатися до регіонального менеджера проекту ЄС Тетяни Пінської за наступною електронною адресою tatiana@cwrights.com.ua . Участь є безкоштовною. Учасники забезпечуються матеріалами семінару, 2 кава-паузами, обідом, по завершенні видається диплом проекту ЄС. Витрати на проїзд відшкодовуються організаторами по наданню проїзних документів (жд).

Докладнішу інформацію про проект ЄС "Права жінок та дітей в Україні -  комунікаційний компонент" можна отримати на сайті http://vsirivni.com.ua 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні