понеділок, 21 березня 2011 р.

Kremenchug Europe Days 2011 - working group meeting

18 березня відбулась чергова зустріч організацій громадянського суспільства, місцевого самоврядування та освітніх закладів з приводу організації в місті Кременчуці Днів Європи. Як ми вже повідомляли, в лютому була утворена відповідна робоча група, яка на міському рівні координує питання підготовки до свята - 21 травня. 

Відкриваючи друге робоче зібрання активістів європейської інтеграції міста, заступник міського голови Віталій Малєцький зазначив основні заходи запропановані організаціями для проведення в рамках міського свята. "Всього понад 45 різноманітних за маштабом заходів подано було кременчуцькими організаціями для включення в загальноміську програму".

Хоча на проведення Днів Європи в Кременчуці не передбачені бюджетні кошти, сплановані заходи відбудуться за підтримки кожної з організацій. До числа активних організацій що відгукнулися на запрошення міста організувати заходи належать такі відомі в місті та області НУО як - Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, Європейський Клуб КНУ ім. Остроградського, Фонд розвитку місцевої громади, Громадська організація "Європейський Вибір" і Кампанія Європа для України (EU4UKR) і інші.

Жовта зірка - стане офіційним символом свята. В цілому, в суботу, 21 травня центр міста перетвориться на суцільну європейську алею - а європейське містечко охопить всю територію площі Незалежності - однієї з найбільших площ міста. В Європейському містечку будуть представлені проекти Європейського союзу в Україні, інформація про країни ЄС, освіту та відпочинок у старій і новій Європі. Протягом цілого дня з 10 години кременчужани зможуть отримати багато нових знань про ЄС, взяти різноманітні інформаційні матеріали, та просто цікаво проести час разом із дітьми.

Крім того, організатори свята, яке вперше охопить все місто - працюватимуть над тим, щоби прикрасити цілу вилицю - вул. Леніна. Як і минулого року - розташовані на цій вулиці магазини та ресторани самостійно влаштують різноманітні культуні заходи - ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ. Більшість вітрин цього дня будуть прикрашені зірками та прапорами ЄС.

Кампанія ЄВРОПА ДЛЯ УКРАЇНИ (EU4UKR) організує 5 власних заходів - конференцію "кРЕМЕНЧУК НА ШЛЯХУ ДО єВРОПИ. 2011", 2 інформаційні стенди в містечку присвячені Правам жінок та дітей в Україні а також програмі Східне Партнерство, розробить та втілить інсталяцію спільно із міською бібліотекою для дітей та юнацтва, а також на площі в День Європи проведе Вікторину - "Пізнаємо Європу разом!".

Для якісної організації та більш широкого інформування кременчужан був придбаний спеціальний автомобіль - стилізований під цілі Днів Європи. Протягом 2х місяців він курсуватиме вулицями міста та анонсуватиме заплановані заходи.

Запрошуємо міжнародні організації та проекти ЄС в Україні долучатися до організації заходів в Кременчуці. Якщо Ви бажаєте долучитися до організації заходів - просимо вас направити листа на цю адресу - k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu.

Партнер Кампанії Європа для України в рамках організації та проведення заходів з нагоди Днів Європи в Кременчуці 2011 - Консалтингова кампанія OBI-Consulting (FRANCE). Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини"  

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні