пʼятниця, 8 квітня 2011 р.

Волонтери Корпусу Миру допомагатимуть просувати ЄС в Україні

12 квітня відбудеться презентація діяльності Корпусу Миру в Україні для організацій міста Кременчука. Результатом зустрічі має стати погодження 2-річної програми волонтерської допомоги американських волонтерів роботі місцевих організацій.

Налічуючи понад 300 добровольців, програма Корпусу Миру США в Україні є найчисельнішою з програм у 75 країнах. Протягом останніх 13 років 1800 добровольців проходили службу в Україні. Основні місця їхньої роботи - це середні школи та неурядові організації. Багато добровольців також займалися підвищенням кваліфікації учителів та заохочували громади до участі у громадянському суспільстві шляхом викладання критичного мислення, лідерства, планування та впровадження проектів, гендерних питань, роботи на комп'ютері та Інтернет-технологій.

Добровольці Корпусу Миру працюють в усіх областях України у 217 містах та селах. Корпус Миру постійно прагне рівномірно розподіляти добровольців по всіх українських регіонах, зокрема економічно менш розвинених, де присутність американського учителя може позитивно вплинути на розвиток громади.

Якщо Ваша організація бажає взяти участь у програмі, запрошуємо Вас до участі у контактній зустрічі, яка відбудеться 12 квітня в Кременчуці. Для цього надішліть листа на адресу k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu із описом вашої організації, чи зв’яжіться із нами телефоном – 096 551 555 8Більше про Корпус Миру ви знайдете на офіційній сторінці в Інтернеті - http://www.pcukraine.org , про Кампанію Європа для України EU4UKR - http://eu4ukr.blogspot.com/

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні