четвер, 28 квітня 2011 р.

Конкурс для Євроклубів Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей

Кампанія Європа для України (EU4UKR) має намір відібрати з числа зацікавлених осередків европейської освіти у школах, університетах та громадських організаціях групу з 4 осіб для участі в проведенні Днів Європи в Кременчуці 20-21 травня. Програма візитів стала можливою завдяки участі Кампанії Європа для України у Європейському альянсі з проведення Європейського року волонтерства EYV2011. Усі витрати в рамках цієї волотерської програми покриває Кампанія EU4UKR.  В рамках конкурсу буде відібрана 1 команда, яка отримає офіційне запрошення та технічні умови перебування.


Дізнатися більше програму та історію Днів Європи ви можете на цій сторінці в інтернеті.


Волонтерська програма триватиме з 16 години 20 травня до 10 години 22 травня. Програма покриває транспортні витрати учасників, харчування, перебування в Кременчуці. Команда волонтерів буде залучена до організації Конференції "Кременчук на шляху до Європи" 20 травня, візьме участь в інформуванні на стендах Кампанії EU4UKR у Європейському Кварталі та офіційній вечірці Днів Європи в Кременчуці  (ТРК ЄВРОПА) 21 травня.До участі у конкурсі запрошуються обласні та місцеві організації, учасники мереж: Всеукраїнська мережа центрів європейської інформації, Мережа проєвропейських організацій України, Українська мережа європейських клубів, Українська асоціація Європейських студій, Мережа тренерів з рольових ігор з європейської інтеграції.

Зацікавлені організації можуть надіслати лист із своїм зацікавленням і баченням організації та власної участі у заходах Днів Європи в Кременчуці. Листи слід направляти на адресу координатора кампанії Європа для України, Кирила Животовського до 12 травня, 18:00 на електронну адресу: k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu , 096 551 555 8

ДОВІДКОВО: 

Кампанія Європа для України - це постійна операційна програма громадської організації Європейський вибір, започаткована у вересні 2009 року. Мета Кампанії - підтримати зусилля Європейського Союзу щодо інформування про найбільш важливі та актуальні програми та проекти ЄС в Україні,зокрема, на регіональному рівні.


В 2009\2010 році в рамках Кампанії EU4UKR відбулися наступні інформаційні заходи: Europe Days 2010, NATO Days 2010, Ukraine Law Week, The European Day for Civil Justice, STOP VIOLANCE AGAINST WOMAN!, EU-Ukraine Annual Summit, European Year For Combating Poverty and Social Exclusion, European e-Skills Week 2010, World Water Day 2010, EU4UKR::TobaccoFreeDays, Green Office Week Ukraine, Kremenchug2030 Campaign.
 

Партнер Кампанії Європа для України в рамках організації та проведення заходів з нагоди Днів Європи в Кременчуці 2011 - Консалтингова кампанія OBI-Consulting (FRANCE). Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні