вівторок, 12 квітня 2011 р.

EU4UKR-EUSEW 2011::: EU Sustainable Energy Week Ukraine

У квітні 2011 року Україна вперше приєднається до Європейського тижня енергоефективності, головної події Європи для розвитку енергетики майбутнього. 11- 15 квітня у Києві, Львові, Полтаві та Ковелі відбудуться заходи, присвячені обговоренню та популяризації енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Європейський тиждень енергоефективності проводиться з 2005 року і вважається одним із основних заходів у сфері сталої енергетики в Європі. Він покликаний продемонструвати урядовцям, бізнес спільноті та ширшій аудиторії переваги енергозбереження та використання енергоефективних технологій, їх економічну доцільність та значення для навколишнього середовища.

З цієї нагоди Кампанія Європа для України (EU4UKR), на підтримку ідеї Європейського тижня публікує аналітичний звіт про стан використання альтернативних джерел енергії (енегргії вітра, сонця, води) в Україні в останні 5 років. Звіт підготовлений Консалтинговою компанією OBI-Consulting Ukraine на замовлення EU4UKR у 2010 році. Звіт стане у нагоді активістам Європейського тижня енергоефективності в Україні під час дискусії із урядовцями і незалежними експертами.


OBI-Consulting – приватна компанія, що спеціалізується на послугах стратегічної та конкурентної розвідки в Європі і країнах що швидко розвиваються. OBI-Consulting надає послуги приватним та державним компаніям.OBI-Consulting надає широкий вибір послуг у понад 40 країнах європейського регіону, допомагаючи розвивати ваш бізнес, надаючи більше знань та інформації для щоденної роботи.


Програма Європейського тижня енергоефективності в Україні // Блог Кампанії Європа для України EU4UKR // Офіційний сайт Європейського Тижня 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні