понеділок, 18 квітня 2011 р.

EUDAYS2011 :: DE-Party - у ритмi європейської музики

В рамках святкування Днів Європи в Кременчуці Нiмецький Культурний Центр «Вiдродження» разом із Кампанією Європа для України EU4UKR пропонує Вам поринути у хвилю европейськоï музики. Вечiрка в нiмецькому стилi «DE-Party» вiдбудеться 21 травня 2011 у Патi-барi «Ванiль» ТРК «Европа». 

За підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, БФ «Товариство Розвитку», Гете-Інститут Київ, Кампанії «Я проти насильства!», Прес-відділу Посольства ФРН в Україні, Kraft foods ми маємо на меті активізувати молодь, ознайомити громаду з європейською культурою німецькомовних країн, німецько-українськими молодіжними проектами, а також з Днями Європи в Україні.

Сучасна Нiмецька музика, безліч цікавих конкурсів та призiв, позитивнi ємоцiï, унікальне меню, та велика кiлькiсть сюпризiв чекають на Вас! За 2 години до початку вечiрки в Зеленiй Галереï ТРК «Европа» Вас пригостять унікальними німецькими та іншими європейськими стравами з меню, спеціально підібраного до Днів Європи в Україні. Приємна музика, особлива атмосфера та розважальна програма не залишать Вас байдужими!

Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні