середа, 13 квітня 2011 р.

EUROPE DAYS KREMENCHUG 2011

 Вітаємо Вас на сторінці днів Європи в Кременчуці!

В квітні була затверджена міська програма заходів щодо підготовки до проведення Днів Європи в Кременчуці у травні 2011 року. 

EuDays2011::: Запрошення до партнерства з нагоди Днів Європи в Кременчуці, остання можливість


Інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" , Портал проєвропейського громадянського суспільства України "Європейський простір"
Kremenchug Europe Day Official Programme 2011
View more documents from EU4UKR

ПРОГРАМА::

20 ТРАВНЯ
Конференція «Кременчук на шляху до Європи. 2011»
Час проведення: 10:00 – 13:00 20 травня 2011 року
Місце проведення: ТРК Європа, вул. Леніна, 7
Флаер конференції:
Проект програми конференції (уточнюється)Для  участі в конференції та отримання додаткової інформації зверніться до координатора – Кирила Животовського, тел. 096 551 555 8, k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu

EuDays2011::: Прес-реліз для ЗМІ, Конференція "Кременчук на шляху до Європи 2011"Реєстрація відкрита на постійній основі. Повідомте назву своєї організації і посаду, контактну адресу, телефон, електронну пошту та тему Доповіді (якщо планується) -  для включення в список учасників та для подальшого отримання інформації про проекти в рамках Днів Європи в Кременчуці.

20 травня 2011, 18:30

20 травня 2011 р. о 18.30 у Кременчуцькому Палаці культури імені Петровського (бульвар Пушкіна, 2) відбудеться концерт-перфоманс «Тьомкінські дні-2011». Захід пройде в межах проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці», що реалізується громадською організацією «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про проект на сайті http://www.tiomkin.info/

Час початку: 18:30

Дата: 20 травня 2011 року
Адреса заходу: бульвар Пушкіна, 2, місто Кременчук
Вхід за запрошеннями
Запрошення за телефонами: (050)957-23-86; (067)532-61-06

«Тьомкінські дні-2011» присвячено вихідцю з Кременчука, композитору Дмитрові Тьомкіну. Захід почнеться перфомансом за участі художників, фотографів та музикантів, які продемонструють креативний погляд на біографію Маестро. Концертна програма складатиметься з виступів музичних колективів міста з творами композитора Тьомкіна.

У програмі заходу запланований виступ заступника міського голови Віталія Малецького та нагородження переможців конкурсу малюнків «Творчість Дмитра Тьомкіна очима юних кременчужан». Партитури творів композитора Тьомкіна, спеціально для кременчуцьких духових оркестрів, були підготовлені американським музикантом Патріком Русом, продюсером музики Тьомкіна.

У «Тьомкінських днях-2011» братимуть участь: джаз-бенд «Apple jam», керівник Наталя Лещенко; муніципальний духовий оркестр міста Кременчука, керівник Володимир Смоляков; дівочий духовий оркестр «Роксолана», керівник Віктор Квітка; Театр танцю Світлани Шумкової; Троїцький театр, керівник Сергій Ситник; студія степ-танцю «Джой», керівник Віктор Хмілевський; піаністи В’ячеслав Шишков, Євген Стадник і Нікіта Озеров; художники Олексій Рубанов, Тетяна Шуляк, Іна Мосієнко, Ніка Колесникова; творча група CreativeMix.

21 ТРАВНЯ 


21 ТРАВНЯ, 21:00

В рамках святкування Днів Європи в Кременчуці Нiмецький Культурний Центр «Вiдродження» разом із Кампанією Європа для України EU4UKR пропонує Вам поринути у хвилю европейськоï музики. Вечiрка в нiмецькому стилi «DE-Party» вiдбудеться 21 травня 2011 у Патi-барi «Ванiль» ТРК «Европа». 

За підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, БФ «Товариство Розвитку», Гете-Інститут Київ, Кампанії «Я проти насильства!», Прес-відділу Посольства ФРН в Україні, Kraft foods ми маємо на меті активізувати молодь, ознайомити громаду з європейською культурою німецькомовних країн, німецько-українськими молодіжними проектами, а також з Днями Європи в Україні.

Сучасна Нiмецька музика, безліч цікавих конкурсів та призiв, позитивнi ємоцiï, унікальне меню, та велика кiлькiсть сюпризiв чекають на Вас! За 2 години до початку вечiрки в Зеленiй Галереï ТРК «Европа» Вас пригостять унікальними німецькими та іншими європейськими стравами з меню, спеціально підібраного до Днів Європи в Україні. Приємна музика, особлива атмосфера та розважальна програма не залишать Вас байдужими!

Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" 

20-22 травня

Шановні гурмани! Вперше в Кременчуці, в рамках Днів Європи 2011, без віз та перельотів - Французька весна! Тільки три дні з 20 по 22 травня в ресторані Пікассо Фестиваль устриць! Свіжі та запечені під ніжним сиром устриці з різних куточків світу, мелодії Парижу та французькі вина зроблять вашу вечерю незабутньою.МІСТА ЄВРО-ДРУЗІ Кременчука: 


Летняя терасса "Green gallery" любимица модной публики Кременчуга, украсившая перекресток улиц Ленина и Советской.Точка, в которой сходится всё, - гастрономическая радость, и легкость бытия, и неизбежность встречи.

Звезды - светят всем, все гости - звезды. Сюда тянет. Завтракать - до вечера. Полудничать - до утра. Здесь всегда есть модные люди - сегодня одни, завтра другие. А случайная встреча может стать началом большой и крепкой дружбы.

На террасе не бывает грустно. каждый из гостей найдёт для себя что-то особенное - или любимую телевизионную программу, или воспользуется связью WiFi (бесплатным Интернетом), поиграет ли в шахматы или нарды, покурит кальян, а возможно просто будет наслаждаться пением птиц.. Главное - чтобы душе было уютно, а сердцу приятно...

Добро пожаловать в нашу галерею! Бронювання столів за телефоном 792661 чи http://europa.pl.ua/

ПОЛТАВА, 2011 рік.

Кампанія Європа для України (EU4UKR) має намір відібрати з числа зацікавлених осередків европейської освіти у школах, університетах та громадських організаціях групу з 4 осіб для участі в проведенні Днів Європи в Кременчуці 20-21 травня. Програма візитів стала можливою завдяки участі Кампанії Європа для України у Європейському альянсі з проведення Європейського року волонтерства EYV2011. Усі витрати в рамках цієї волотерської програми покриває Кампанія EU4UKR.  В рамках конкурсу буде відібрана 1 команда, яка отримає офіційне запрошення та технічні умови перебування.


Дізнатися більше програму та історію Днів Європи ви можете на цій сторінці в інтернеті.


Волонтерська програма триватиме з 16 години 20 травня до 10 години 22 травня. Програма покриває транспортні витрати учасників, харчування, перебування в Кременчуці. Команда волонтерів буде залучена до організації Конференції "Кременчук на шляху до Європи" 20 травня, візьме участь в інформуванні на стендах Кампанії EU4UKR у Європейському Кварталі та офіційній вечірці Днів Європи в Кременчуці  (ТРК ЄВРОПА) 21 травня.До участі у конкурсі запрошуються обласні та місцеві організації, учасники мереж: Всеукраїнська мережа центрів європейської інформації, Мережа проєвропейських організацій України, Українська мережа європейських клубів, Українська асоціація Європейських студій, Мережа тренерів з рольових ігор з європейської інтеграції.

Зацікавлені організації можуть надіслати лист із своїм зацікавленням і баченням організації та власної участі у заходах Днів Європи в Кременчуці. Листи слід направляти на адресу координатора кампанії Європа для України, Кирила Животовського до 12 травня, 18:00 на електронну адресу: k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu , 096 551 555 8

ДОВІДКОВО: 

Кампанія Європа для України - це постійна операційна програма громадської організації Європейський вибір, започаткована у вересні 2009 року. Мета Кампанії - підтримати зусилля Європейського Союзу щодо інформування про найбільш важливі та актуальні програми та проекти ЄС в Україні,зокрема, на регіональному рівні.


В 2009\2010 році в рамках Кампанії EU4UKR відбулися наступні інформаційні заходи: Europe Days 2010, NATO Days 2010, Ukraine Law Week, The European Day for Civil Justice, STOP VIOLANCE AGAINST WOMAN!, EU-Ukraine Annual Summit, European Year For Combating Poverty and Social Exclusion, European e-Skills Week 2010, World Water Day 2010, EU4UKR::TobaccoFreeDays, Green Office Week Ukraine, Kremenchug2030 Campaign.

Партнер Кампанії Європа для України в рамках організації та проведення заходів з нагоди Днів Європи в Кременчуці 2011 - Консалтингова кампанія OBI-Consulting (FRANCE). Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" 

ІСТОРІЯ ДНІВ ЄВРОПИ В КРЕМЕНЧУЦІ:

2010 рік.

У 2010 році дні ЄВРОПИ відзначалися 21-22 травня. Головною проблемою , з якою під час реалізації заходів могли  зіткнутися його організатори, це фінансування. На сьогодні фінанси на подібні заходи майже відсутні. Але організатори святкових заходів не втрачають оптимізму , розраховуючи на фінансову підтримку підприємців та організаційну від державних структур. Адже згідно з Указом президента України свято Дня Європи має розраховувати на певний рівень відповідальності всіх тих, хто відповідально ставиться до стратегічного курсу України.

Більше 20 різномантіних заходів для молоді, студентства та представників органів місцевого самоврядування організовано в рамках першої міської програми з відзначення днів Європи у місті.21 травня відбулась конференція "Кременчук на шляху до Європи. 2010"

У Конференц залі ТРК «ЄВРОПА» збралися учасники цьогорічного організаційного комітету зі святкування Днів Європи, щоби обговорити прогрес зроблений містом на шляху до Європи за останні 5 років. Конференція стала продовженням діалогу громадськості з питань економічного клімату регіону, залучення міжнародної технічної допомоги на потреби суспільного розвитку та утвердження демократії.

Захід відбувся за підтримки Європейського Союзу в Україні, Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Кременчуцької міської ради.

Перша щорічна конференція «КРЕМЕНЧУК на шляху до ЄВРОПИ. 2010» розроблена проектом EU4UKR та включала дискусії, обговорення, презентації та доповіді. В конференції візьмуть участь представники Європейського союзу в Україні, Адміністрації Президента, Полтавської обласної державної адміністрації та Кременчуцької міської ради, представники громадських організацій, бізнесу та медіа. Очікується участь 50 представників різних секторів.  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР, як координатор Днів Європи в Кременчуці, закликав громадські організації, органи влади, бізнес та медіа обговорити цьогорічні досягнення з європейської інтеграції на місцевому рівні, долучитися до формування програми дій з просування європейських цінностей в місті у 2010/2011 роках, святкування Днів Європи 2011.

Була прийнята ДЕКЛАРАЦІЯ
учасників конференції «Кременчук на шляху до Європи. 2010» 21 травня 2010

22 травня в центрі міста волонтери та організатори Днів Європи поширювали інформаційні матеріали про ЄС та переваги європейської інтеграції. Було встановлено 6 пунктів інформування:

- Права людини;
- Економічний розвиток
- Гендерна рівність та права жінок в Україні
- Зелена енергетика та природа
- Дні Європи в Україні
- Здоровий спосіб життя

Європейський клуб Кременчуцького державного університету разом із проектом EU4UKR протягом 4 годин розповідав про ЄС, ЄВРОПУ, спільні цінності та орієнтири розвитку.Партнер містечка Кампанія "За майбутнє без куріння" надав інформаційні матеріали щодо шкідливого впливу тютюнового диму та користі від здорового способу життя.22 травня ТРК ЄВРОПА запросила усіх активістів Днів Європи відвідати Офіційну вечірку Днів Європи в Кременчуці. З 19 години нас чекала незабутня подорож кулінарними шляхами країн ЄВРОПИ в "Зеленій галереї" ТРК ЄВРОПА. Об 22:22 відкрилась клубна вечірка від Днів Європи в Паті-барі ВАНІЛЬ.
ПАРТНЕР::: ТРК ЄВРОПА - елітний торгово-розважальний комплекс класу А в Кременчуці. Відвідувачів чекає - Ресторан "ПІКАСО", Паб "АВГУСТИН", Боулінг-центр "ЄВРОПА", Паті-бар "ВАНІЛЬ", конференц-зала європейського класу, магазини світових брендів. www.europa.pl.ua


2011 рік

18 березня 2011 року відбулась чергова зустріч організацій громадянського суспільства, місцевого самоврядування та освітніх закладів з приводу організації в місті Кременчуці Днів Європи. Як ми вже повідомляли, в лютому була утворена відповідна робоча група, яка на міському рівні координує питання підготовки до свята - 21 травня. 

Відкриваючи друге робоче зібрання активістів європейської інтеграції міста, заступник міського голови Віталій Малєцький зазначив основні заходи запропановані організаціями для проведення в рамках міського свята. "Всього понад 45 різноманітних за маштабом заходів подано було кременчуцькими організаціями для включення в загальноміську програму".

Хоча на проведення Днів Європи в Кременчуці не передбачені бюджетні кошти, сплановані заходи відбудуться за підтримки кожної з організацій. До числа активних організацій що відгукнулися на запрошення міста організувати заходи належать такі відомі в місті та області НУО як - Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, Європейський Клуб КНУ ім. Остроградського, Фонд розвитку місцевої громади, Громадська організація "Європейський Вибір" і Кампанія Європа для України (EU4UKR) і інші.

Жовта зірка - стане офіційним символом свята. В цілому, в суботу, 21 травня центр міста перетвориться на суцільну європейську алею - а європейське містечко охопить всю територію площі Незалежності - однієї з найбільших площ міста. В Європейському містечку будуть представлені проекти Європейського союзу в Україні, інформація про країни ЄС, освіту та відпочинок у старій і новій Європі. Протягом цілого дня з 10 години кременчужани зможуть отримати багато нових знань про ЄС, взяти різноманітні інформаційні матеріали, та просто цікаво проести час разом із дітьми.

Крім того, організатори свята, яке вперше охопить все місто - працюватимуть над тим, щоби прикрасити цілу вилицю - вул. Леніна. Як і минулого року - розташовані на цій вулиці магазини та ресторани самостійно влаштують різноманітні культуні заходи - ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ. Більшість вітрин цього дня будуть прикрашені зірками та прапорами ЄС.

Кампанія ЄВРОПА ДЛЯ УКРАЇНИ (EU4UKR) організує 5 власних заходів - конференцію "кРЕМЕНЧУК НА ШЛЯХУ ДО єВРОПИ. 2011", 2 інформаційні стенди в містечку присвячені Правам жінок та дітей в Україні а також програмі Східне Партнерство, розробить та втілить інсталяцію спільно із міською бібліотекою для дітей та юнацтва, а також на площі в День Європи проведе Вікторину - "Пізнаємо Європу разом!".

__________________________________________

Для якісної організації та більш широкого інформування кременчужан був придбаний спеціальний автомобіль - стилізований під цілі Днів Європи. Протягом 2х місяців він курсуватиме вулицями міста та анонсуватиме заплановані заходи. Але 29 березня він загорівся під час руху у згорів)) Наразі збираємо на новий:

___________________________________________

Кампанія Європа для України - це постійна операційна програма громадської організації Європейський вибір, започаткована у вересні 2009 року. Мета Кампанії - підтримати зусилля Європейського Союзу щодо інформування про найбільш важливі та актуальні програми та проекти ЄС в Україні,зокрема, на регіональному рівні. Понад 40 різноманітних заходів було організовано протягом першого року. Кампанія співпрацює із провідними європейськими консалтинговими та мережевими європейськими фондами, організовуючи на підтримку Європейських днів, тижнів та років різноманітні заходи: конференції, презентації, вуличні заходи, семінари для урядовців та ЗМІ по всій Україні.

"Ми щиро віримо в важливість продовження співпраці із ЄС по усіх векторах - розвитку демократії, економіки, прав людини та глобального діалогу для розвитку, оскільки ЄС є і лишається найбільшим донором України. З часу набуття незалежності, ЄС через різноманітні проекти та програми технічної допомоги постійно сприяє проведенню реформ в різних сферах. Тому завдання нашої кампанії EU4UKR зробити відносини України з ЄС ще більш зрозумілими, прозорими, яскравими, зокрема для молоді", - зазначив координатор Кампанії Європа для України EU4UKR Кирил Животовський.

В 2009\2010 році в рамках Кампанії EU4UKR відбулися наступні інформаційні заходи: Europe Days 2010, NATO Days 2010, Ukraine Law Week, The European Day for Civil Justice, STOP VIOLANCE AGAINST WOMAN!, EU-Ukraine Annual Summit, European Year For Combating Poverty and Social Exclusion, European e-Skills Week 2010, World Water Day 2010, EU4UKR::TobaccoFreeDays, Green Office Week Ukraine, Kremenchug2030 Campaign.

Запрошуємо міжнародні організації та проекти ЄС в Україні долучатися до організації заходів в Кременчуці. Якщо Ви бажаєте долучитися до організації заходів - просимо вас направити листа на цю адресу - k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu.


Партнер Кампанії Європа для України в рамках організації та проведення заходів з нагоди Днів Європи в Кременчуці 2011 - Консалтингова кампанія OBI-Consulting (FRANCE). Генеральний інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" 


Партнер Кампанії Європа для України - Коммуникационная группа PRT.  За свои 10 лет Коммуникационная группа PRT реализовала более 270 проектов в Украине, странах СНГ, Западной и Восточной Европе, США. Это были информационные кампании, касающиеся большинства отраслей экономики нашей страны (металлургия, машиностроение, авиация, телекоммуникации, финансовый сектор, FMCG, транспорт, недвижимость) и актуальных задач, стоящих перед политическими и общественными институтами Украины.


PRT Communication Group - http://www.blogger.com/www.prt.com.ua


Опыт работы Коммуникационной группы PRT с Представительством Европейского Союза в Украине и Беларуси (до 1.12.2009 — Представительство Европейской Комиссии в Украине и Беларуси) начался в 2006 году масштабным проектом на территории Беларуси. Так в 2007 году PRT способствовала построению двусторонних коммуникаций между Представительством Европейской Комиссии и медийщиками Беларуси: были организованы образовательные семинары для журналистов в Беларуси, а также пресс-тур в Брюссель, который включал посещение институций ЕС, встреч с Еврокомиссарами и представителями пресс-центров Еврокомиссии. В 2008 году PRT выиграло тендер на комплекс работ по изданию и распространению газеты «Україна —ЄС у деталях». Также агентство занималось производством и распространением издания в качестве приложения к основным областным газетам 15 областей Украины.

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні