неділя, 17 квітня 2011 р.

Президент Єврокомiсiї Жозе Мануель Баррозу відвідає Україну 18-19 квітня.

Він зустрінеться з вищим керівництвом країни і візьме участь у Чорнобильському самiтi, повідомляє "Інтерфакс".Як повідомляє прес-служба президента України, зустріч Віктора Януковича та Жозе Мануеля Баррозу відбудеться у понеділок о 12:00, о 12:30 під їхнім головуванням почнуться переговори у розширеному складі, о 13:45 політики вийдуть до представників ЗМІ.Представник Європейської Комiсiї Майкл Карнiчнiг (Michael Karnitschnig) повідомив українським журналістам, що Баррозу обговорить із Януковичем питання двостороннiх вiдносин.

"Наші двосторонні відносини дуже стiйкi й амбiтнi. Президент Баррозу прибуде до Києва із зобов’язаннями поглиблювати ці двосторонні відносини, зокрема, за допомогою угоди про асоцiацiю, щодо якої нині сторони ведуть переговори", - зазначив Карнiчнiг.За його словами, європейська сторона налаштована завершити ці переговори до кінця року.

Крім того, під час зустрiчi сторони мають намір обговорити політичну ситуацію в Україні, питання верховенства права, порядок денний проведення економічних реформ, питання спiвпрацi з МВФ.Також очікується, що український президент поінформує про виконання плану дій з безвізового режиму. UNIAN.net

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні