вівторок, 24 травня 2011 р.

DVV Seminar in Kremenchug - education from 8 till 80

27 травня 2011 р. у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості, проїзд Арсенальний, буд. 1, каб. № 204(другий поверх), відбудеться круглий стіл ««Освіта протягом життя, від 8-ми до 80-ти» та презентація проекту Полтавської філії Суспільної служби України «Нові інформаційні технології для розвитку власного бізнесу і громадських ініціатив». Проект виконується в партнерстві з кременчуцькою Академією Розвитку Гуманітарної Освіти.

Круглий стіл ««Освіта протягом життя, від 8-ми до 80-ти» організований Академією Розвитку Гуманітарної Освіти за підтримки Полтавської філії Суспільної служби України та Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

Під час круглого столу будуть розглянуті та обговоренні наступні питання: суть освіти дорослих; навчальний гурток, як метод неформальної освіти; компетенції та спроможності, які потрібні українським ІГС для зростання їх ефективності, навички, вміння, яких не вистачає представникам малого підприємництва для успішного ведення бізнесу.

В роботі засідання візьмуть участь координатор представництва dvv International у Полтавській області, представники Полтавської філії Суспільної служби України, міськвиконкому, Академії Розвитку Гуманітарної Освіти, Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості та громадських організацій міста.


Партнери заходу: громадські організації «Фонд розвитку громади Кременчука», «Муніципальна Академія Освіти» та «Європейський вибір». Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених в даному питанні. Контактна особа: Скибиляк Іван Васильович тел.: 0536 70 29 53; 067 408 70 85, e – mail: ibc54@yandex.ru

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні