пʼятниця, 6 травня 2011 р.

EU Days2011:: У ритмi європейської музики

В рамках святкування Днів Європи в Україні Нiмецький Культурний Центр «Вiдродження» та Кампанiя «EU4UKR» пропонує Вам поринути у хвилю европейськоï музики. Вечiрка в нiмецькому стилi «DE-Party» вiдбудеться 21 травня 2011 о 21:21 у Патi-барi «Ванiль» ТРК «Европа».


За підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, ВО «Нiмецька Молодь в Украïнi», БФ «Товариство Розвитку», Гете-Інститут Київ, Прес-відділу Посольства ФРН в Україні, Kraft foods ми маємо на меті активізувати молодь, ознайомити громаду з європейською культурою німецькомовних країн, німецько-українськими молодіжними проектами, а також з Днями Європи в Україні.

Сучасна Нiмецька музика, безліч цікавих конкурсів та призiв, позитивнi ємоцiï, унікальне меню, та велика кiлькiсть сюпризiв чекають на Вас!

За 2 години до початку вечiрки в Зеленiй Галереï ТРК «Европа» Вас пригостять унікальними німецькими та іншими європейськими стравами з меню, спеціально підібраного до Днів Європи в Україні. Приємна музика, особлива атмосфера та розважальна програма не залишать Вас байдужими!Особлива Подяка за пiдтримку: медiа-партнеру «Телеграфъ», журналу Автоклуб, фотостудiï «Moloko», iнтернет-магазину «SimMarket», друкарням КремПак та АСК.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні