вівторок, 24 травня 2011 р.

EuDays2011:: Kremenchug Europe Camp (21 May), EVAW Campaign

20-21 травня 2011 року у місті Кременчук пройшли Дні Європи. У Кременчуці в Дні Європи пропагували відмову від домашнього насильства.
21 травня на головній площі міста відкрився Європейський квартал. Молодь мала змогу долучитись до справи просування європейських цінностей, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до прав меншин тощо. Особливим акцентом стала пропаганда відмови від домашнього насильства в рамках реалізації заходів Проекту ЄС "Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент".


20-21 травня 2011 року у місті Кременчук пройшли Дні Європи. Святкові заходи розпочалися 20 травня - коли друга щорічна конференція "Кременчук на шляху до Європи 2011" зібрала представників місцевої влади, громадських та освітніх організацій міста та області.


Проект ЄС "Права жінок та дітей в Українї - комунікаційний компонент підтримав Кременчуцьку громадську організацію "Європейський вибір" та партнерську ГО міста Комсомольськ Центр "Родіс", активні учасники якої приєдналися до волонтерів-кременчужан.В діяльність Європейського кварталу в Кременчуці свій щирий внесок зробили також юнаки і дівчата з Комсомольська: Вікторія Ткаченко, Надія Войтенко, Діана Стрижак, Павло Косоруков, Сергій Зініч і Сергій Водоп'ян (фото) на чолі з Володимиром Дмитренко, завідувачем сектору роботи з молоддю Комсомольської ГО "Центр "РОДІС".


Одним із почесних гостей заходу став посол Королівства Норвегії в Україні пан Ослав Берстад, який перерізав символічну малинову стрічку біля стенду з інформацією проти насильства та радо приєднався до акції, надягнувши малиновий браслет "Я проти насильства".


Пан посол зазначив, що боротьба проти домашнього насильства є важливим завданням Королівства Норвегії та підтримав зусилля нашої країни у цій сфері.


Партнери проекту отримали інформаційну підтримку під час конференції і промо підтримку - малинові браслети, магніти, буклети та банер "Я проти насильства".

21 травня на головній площі міста відкрився Європейський квартал. Молодь мала змогу долучитись до справи просування європейських цінностей, до яких належать повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі до прав меншин тощо.


Особливим акцентом стала пропаганда відмови від домашнього насильства в рамках реалізації заходів Проекту ЄС "Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент".


Безпосередню участь в роботі Європейського кварталу брала Тетяна Пінська – регіональний менеджер Проекту ЄС "Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент".Інформаційний партнер Днів Європи в Кременчуці - Інформаційна агенція "Регіональні Новини" , Портал проєвропейського громадянського суспільства України "Європейський простір". Партнер з проведення Кампанії EU4UKR в Європейському кварталі - Страхове товариство "Іллічівське".

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні