середа, 11 травня 2011 р.

EVAW2011:: У Комсомольську пройшла чергова акція проти насильства в сім'ї


У м.Комсомольськ (Полтавщина) з серпня 2010 року проходить інформаційна кампанія за підтримки Проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційній компонент». Її мета - формування нетерпимого ставлення людей до будь-яких форм насильства, сприяння активізації суспільства до протидії насильству в сім'ї.

Суботнього ранку 7 травня 2011 року біля центрального ринку зійшлися активісти двох Комсомольських міських громадських об'єднань: громадської організації «Центр «РОДІС» та благодійної організації «Благодійний фонд «Подаруй надію».

Майже тридцять дівчат і юнаків вже вдруге зібрались, щоб провести спільну акцію «Я проти домашнього насильства» + «Допоможемо Максиму Сидоркіну». Акцію підтримали Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційній компонент» (м.Київ), Міжнародний Центр «Ла Страда – Україна» (м. Київ) та Інтернет-провайдер ТРК «ГОК». Акція пройшла на території Центрального ринку, її партнерами виступили ПП Сорока та Комсомольська громадська організація «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція».

Дивіться ВІДЕО.

Хлопці та дівчата з малиновими пов'язками на руках інформували комсомольчан про те, що насильство в сім’ї - не особиста справа і не просто проблеми окремої сім'ї, а злочин, закликали до неприйняття домашнього насильства. Молоді активісти поширювали спеціальні картки з порадами для жертв домашнього насильства стосовно того, як вести себе у кризовій ситуації, та номерами безкоштовних гарячих телефонних ліній з питань запобігання насильству Центру «Ла Страда – Україна»: 386 (з номерів МТС та Київстар), 0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів). Також були розповсюджені акційні магніти «Заморозь насильство», поворозки для ключів і відкривалки з надписом «Залишайся людиною», які надіслав до Комсомольська Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційній компонент».

Комунікаційна частина спільної акції, що має назву «Я проти домашнього насильства», є складовою великої інформаційної кампанії, яку ГО "Центр "РОДІС" проводить у Комсомольську з серпня 2010 року в рамках Проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційній компонент». Її мета - формування нетерпимого ставлення людей до будь-яких форм насильства, сприяння активізації суспільства до протидії насильству в сім'ї.

Під час акції, що відбулась 7 травня, громадські активісти збирали благодійні кошти на другу операцію, підготовку до реабілітації та подальшого лікування маленького комсомольчанина Максима Сидоркіна, що постраждав від насильства у власній родині в серпні 2010 року.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні