вівторок, 21 червня 2011 р.

У Вінниці стартувала національна інформаційна кампанія "Залишайся людиною"

17 червня відбулася прес-конференція для представників ЗМІ, якою було відкрито національну інформаційну кампанію проти насильства між близькими людьми "Залишайся людиною" у Вінниці. Національна інформаційна кампанія проти насильства між близькими людьми "Залишайся людиною" стартувала в Києві 3 червня 2011 р. і триватиме до кінця серпня.

Її організаторами є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України. Основна мета інформаційної кампанії - формувати в свідомості українців неприйняття домашнього насильства та зламати стіну мовчання навколо цього явища.

Регіональним партнером Проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» і організатором браслетної кампанії у Вінниці є Кампанія Європа для України та громадська організація "Філософія Серця".

На прес-конференцію були запрошені представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та дитячий омбудсмен.

«Ми також тісно співпрацюємо з проектом ЄС "Права жінок та дітей в Україні - комункаційний компонент" та брали участь у минулорічній браслетній кампанії» - зазначила Світлана Сулімова, директорка Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Вінницької обласної Ради.

Координатор браслетної кампанії Надія Максимчук навела дані УМВС щодо вчинення насильства у Вінницькій області. «За минулий рік із заявами про насильство до правоохоронних органів звернулися 5913 осіб, а станом на 01.04.2011 таких заяв зареєстровано вже 1311» - сказала вона.
«Це надзвичайно позитивний та актуальний проект, і чудово, що зараз соціальні проекти проводять такі маркетингові кампанії. Сподіваюся «Залишайся людиною» стане модним трендом і рада, що беру участь у такому проекті» - відзначила волонтерка кампанії, представниця ГО «Філософія Серця» Ірина ГриньоваОдразу після проведення прес-конференції волонтери ГО "Філософія Серця" вирушили на вулиці міста роздавати перехожим спеціальний знак єднання – малинові браслети з надписом «Залишайся людиною». Браслети символізують відмову від насильства у будь-якому прояві щодо близьких людей. Кожен вінничанин, вдягнувши малиновий браслет, приєднається до всіх, хто сповідує неприйняття насильства та морально підтримає його жертв. Всього в перший день кампанії волонтери роздали близько 1500 браслетів.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні