пʼятниця, 24 червня 2011 р.

Нові Громадяни стануть ближче до ЄС

Громадська організація ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР стала 51 учасником мережі партнерства Новий Громадянин. Відповідну заяву розглянув та схвалив керівний комітет партнерства. Головне завдання та місія організації у партнерстві – представлення ініціатив та проектів у полтавському регіоні, посилення та розвиток зв’язків із європейськими мережами і партнерствами.

Громадська організація ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР – регіональний оператор загальноєвропейських та всеукраїнських інформаційних кампаній спрямованих на підтримку та розвиток демократії, участі громадськості, гендерної та соціальної рівності. Заснована в 2003 році групою українських менеджерів та посадовців приватних та державних установ. Голова Ради НУО – Животовський Олег.

Громадська кампанія Новий Громадянин стартувала у листопаді 2009 року із закликом до проведення чесних виборів президента України. Наразі налічує понад 50 громадських організацій. Від квітня 2010 року кампанія є Партнерством громадських організацій, які координують свої зусилля задля досягнення спільних цілей. Усі поточні питання, важливі для діяльності Партнерства, які можуть бути ефективно вирішені без обов’язкового обговорення на Загальних зборах або в робочих групах, обговорюються та вирішуються в гугл-групі.  

З 2009 року спільно із французькою консалтинговою компанією OBI-Consulting здійснює операційну 5-ти річну Кампанію – Європа для України (EU4UKR). У зв’язку із зменшенням в найближчі 5 років розміру міжнародної технічної допомоги від ЄС та країн-членів, кампанія покликана привернути увагу суспільства до Європейського союзу, його внеску в розвиток України. Очікується, що кампанія досягне результату + 1 % до загального позитивного сприйняття Європейського союзу  українцями. Бюджет кампанії – 40k EUR

«Ми прагнемо надати євро інтеграційним процесам більшого голосу, особливо на регіональному рівні, де більше за все відчувається брак інформації, проектів, інформаційних кампанії від імені та на користь Європейського союзу», - зазначив Виконавчий директор НУО “Європейський Вибір», Координатор Кампанії Європа для України (EU4UKR) Кирил Животовський.  

Для того, щоб стати членом партнерства "Новий Громадянин", треба заповнити анкету з сайту http://newcitizen.org.ua та надіслати її на мейл координатора проектів: ivan.marunych@gmail.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні