вівторок, 14 червня 2011 р.

EVAW2011::: У КРЕМЕНЧУЦІ ВІДКРИЮТЬ ПАМ’ЯТНИК ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

16 червня 2011 року о 18:00 перед Рестораном ХУТІРЕЦЬ (р-н Дормаш) о 18.00 стартує інформаційна кампанія проти насильства між близькими людьми в Полтавській області. Представники проекту Європейського Союзу, управління у справах сім’ї, молоді та спорту та соціальної службі  проведуть церемонію відкриття арт-конструкції  «Пам’ятник людяності». Пам’ятник у вигляді сплетіння рук символізує об’єднання українців проти насильства між близькими людьми.

Промоутери під час та після церемонії роздаватимуть перехожим та всім охочим спеціальний знак єднання – малинові браслети «Залишайся людиною». Браслети стануть демонстрацією відмови від насильства щодо близьких.Під час відкриття пам’ятнику для представників ЗМІ буде проведено прес-брифінг за участі:
  • Представник відділу  у справах сім’ї, молоді та спорту;
  • Представник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • представник проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент»
  • представник громадської організації
До участі запрошуються представники громадських орагнізацій, органів влади, ЗМІ.Кількість запрошених обмежена. Прошу Вас повідомити про своє бажання взяти участь у презентації цьогорічної Кампанії Я проти насильства - до 16 години, 15 червня цим е-мейлом - k.zhyvotovskyy@yahoo.com  або за тел 096 551 555 8. Редакції та громадські орагнізації отримають комплекти браслетів та іншої сувенірної продукції.

ПІВМІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ МАЮТЬ ЗМОГУ ВИСТУПИТИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!
В рамках кампанії по всій Україні буде розповсюджено 500,000 малинових браслетів з гаслом «Залишайся людиною», тому кожен українець, одягнувши браслет, матиме змогу виступити проти насильства. В Києві кампанія стартувала на Хрещатику 3 червня з відкриття пам’ятника поваги та любові. Арт-конструкції у вигляді сплетених рук, символізує спільний заклик українців проти насильства, та будуть також відкритті і всі п’яти містах. Кампанія фінансується Європейським Союзом та підтримується Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні