четвер, 23 червня 2011 р.

GenderFilmFest - 5 хвилиночек про любов

Конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику «Ген Рівності» ініційовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні у партнерстві з Державною службою молоді та спорту України. 

Виконавець - проект «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».

Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного, і, зокрема, сімейного життя. Конкурс проходитиме в Україні з 1 червня по 10 вересня 2011 року. Конкурсанти віком від 18 до 35 років зніматимуть відеоролики тривалістю до 5 хвилин. Роботи приймаються до участі у номінаціях «5 хвилин про ґендерну рівність» та «5 хвилин, щоб запобігти насильству в родині».

Для участі у конкурсі треба надіслати заявку на адресу організатора 
– 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 20, оф. 701.

Переможців конкурсу визначатиме авторитетне журі, у складі якого експерти з ґендерних питань та відомі діячі культури, мистецтва і спорту: режисер Віктор ПРИДУВАЛОВ, музикант Павло ГУДІМОВ, художниця Євгенія ГАПЧИНСЬКА, співачка Джамала, директор MTV Україна Андрій УРЕНЬОВ, спортсмен Денис СИЛАНТЬЄВ та інші.

В рамках проекту відбудеться літній навчальний табір GenderCamp для відібраних учасників, а також фестиваль короткометражних фільмів GenderFilmFest, що пройде в місті Києві 30 вересня 2011 року.

Детальніше про Конкурс - http://undp.org.ua/ua/component/content/article/1156

Партнери конкурсу: PR-агенція CLEVER Group, MTV, Комсомольська Правда в Україні, КіноДайджест, Обозреватель, CinemaHall, AIESEC, ГУРТ, Unistudy, StudNews.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні