середа, 13 липня 2011 р.

Залишайся Людиною ФотоКемп, Кременчук

Кампнія Залишайся Людиною в Полтавській області у 2011 році відзначилася новими подіями. 9 липня - на базі закритої літньої бази відпочинку ЧАЙКА провела  РедФотоКемп - "Залишайся Людиною". Програма заходу була насичена різноманітними заходами - проте головне, все відбувалось в літній ласкавий день. Вже в серпні  РедФотоКемп "Залишайся Людиною" пройде в самому місті. В програмі буде 10 тон піни та 4 пожежні машини. Чекай зовсім скоро -  Залишайся людиною :)


60 молодих людей, не тільки класно провели час в колі друзі та безалкогольного оточення, але й мали змогу дізнатися про сімейні цінності, навчитися помічати деталі, фіксувати найкращі моменти в пам’ті та на плівці.Після кожного такого заходу в соціальних мережах публікується близько 10 00 фотографій, ще понад 15 тисяч коритсувачів переглядають їх протягом 10-14 днів. 


У дитячому позаміському оздоровчому таборі «Чайка» ВАТ «Кредмаш» нинішній літній сезон сповнений особливим настроєм: табір святкує своє 50-річчя. За ці роки у закладі відпочило 70 тис. школярів. «Чайка» – визнаний лідер оздоровлення дітей в області, володар численних дипломів від Федерації профспілок України.


Чекайте на наступний фото-фест Залишайся Людиною вже у серпні. Обсоблива подяка організатору РЕД ФОТО ФЕСТА - Андрію Редькіну та Андрію Паніну. Всі фото з заходу Ви можете переглянути в групах організаторів в мережі ФейсБук та вКонтакте.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні