четвер, 28 липня 2011 р.

EVAW2011:: Діти Кременчука відвідали заняття на тему: «Залишайся людиною»

Академія Розвитку Гуманітарної Освіти спільно із НУО "Європейський Вибір" в рамках обласної кампанії Залишайся Людиною влаштували цього тижня вихованцям лагерю для відпочинку "ЧАЙКА" заняття з розвитку людяності. 
Група кременчуцьких організацій разом із Жіночим консорціумом України з 16 червня активно просуває ідеї браслетної кампанії в регіоні. Малинові браслети стали символом протидії всім формам насильства та розповсюджуються нами у рамках масштабної щорічної кампанії, яка поєднує соціальну рекламу, акції у мережі Інтернет та вуличні заходи. Також проект допомагає піднімати завісу мовчання у суспільстві навколо домашнього насильства, підтримуючи проведення акції «16 днів проти насильства» та національної кампанії «Стоп насильству!», включаючи організацію прес-турів, та брифінгів для ЗМІ.  
Тренінгове заняття на базі "Чайки" проходило у доброзичлливому та спортивному форматі. Для початку - знайомство.  «Покажи свій специфічний жест». Для зняття напруги та знайомства з участниками. Потім гра. Мета : навчитись коректно реагувати в конфліктній ситуації. Поділ на 2 команди хижаків котрі борються за здобич. Інша вправа - поділ на 2 команди людей котрі борються за 1 річ, аргументуючи актуальність для них даного предмету. Робота в трійцях «кому необхідніше доведи» 

Обговорення гри: Чи комфортно взаємодіяти як тварини? Чому виникають конфлікти? Що  значить бути людиною

 По завершенню - прощання та вручення подарунків. Комунікаційний компонент, який реалізується компанією Сафеж (Safege), спрямований на надання інформаційного забезпечення для усіх компонентів та проведення інформаційної кампанії. Головним бенефіціаром проекту є Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до Анастасії Троцької, менеджерки зі зв’язків із громадськістю проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», тел.: (+38 044) 278 3376 / 288 2726, моб.: +38 095 139 93 52, ел. адреса: pr@cwrights.com.ua 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні